Kako razumjeti akkusativ i dativ…

> Forumi > Njemački tečaj i banka znanja > Kako razumjeti akkusativ i dativ…

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    uzvišen
    sudionik
    Ovo što sam pripremio nije citat...
    Sve sam sama pripremila...
    Ako sam u krivu, volio bih da me moji prijatelji ili naš učitelj isprave...
    Moj cilj je pomoći prijateljima koji ne znaju...

    ::) Unutar tebe Bog te blagoslovio Samo kažem::)


    33.jpg

    34.jpg

    35.jpg

    36.jpg

    37.jpg

    jentzsch2
    sudionik

    Bog te blagoslovio, uzvišeni ;)

    Siguran sam da će ove informacije biti od velike pomoći ljudima koji su zbunjeni oko ovog problema.1 Poveznicu do stranice poslao sam svojoj prijateljici evene ;)

    uzvišen
    sudionik

    Amen Timur, drago mi je da sam mogao pomoći.. ::)

    fbsah
    sudionik

    Hvala vam puno…

    memolixnumx
    sudionik

    :) Pozdrav moj prijatelju Yucel, jako si dobro objasnio, hvala ti puno 😮 :o. Imam samo jedno pitanje i bio bih jako sretan ako mi možeš pomoći. Gdje se te imenice uvijek nalaze u rečenici? Je li iza ili prije glagola? To jest, über, nach, auf, an, von these ( Kako to mogu upotrijebiti u rečenici s riječju dersen) ili (schreiben) Nisam mogao razumjeti kako to upotrijebiti, hvala u unaprijed. :)

    uzvišen
    sudionik

    :) Pozdrav moj prijatelju Yucel, jako si dobro objasnio, hvala ti puno 😮 :o. Imam samo jedno pitanje i bio bih jako sretan ako mi možeš pomoći. Gdje se te imenice uvijek nalaze u rečenici? Je li iza ili prije glagola? To jest, über, nach, auf, an, von these ( Kako to mogu upotrijebiti u rečenici s riječju dersen) ili (schreiben) Nisam mogao razumjeti kako to upotrijebiti, hvala u unaprijed. :)

    kao memoli par,

    Dao sam ih već u obliku tablice, ne znam jeste li pogledali,
    Ova tema koju tražite je uključena... (pogledajte tablicu u nastavku).
    2. $ IK)
    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=4101.msg23704#msg23704

    od selimdestan
    sudionik

    Bog blagoslovio svakoga je teško razumljiva tema

    uzvišen
    sudionik

    Bog blagoslovio svakoga je teško razumljiva tema

    Amen, od svih nas...

    nahur
    sudionik

    Pa da ti kazem vec koliko godina idem u skoli u Svicarskoj ovo sto si opisao jos nisam vidio.Neka te Bog blagoslovi i hvala ti puno na tvojoj ruci i pameti.

    Achten Sie
    sudionik

    Dragi moj brate Yukuk, ovo može biti malo teško za početnike, ali to je predmet s kojim svi imaju poteškoća, čak i Nijemci imaju poteškoća s razumijevanjem vlastite gramatike. U svakom slučaju, hvala ti u svakom slučaju, neka te Bog blagoslovi...

    uzvišen
    sudionik

    Dragi moj brate Yukuk, ovo može biti malo teško za početnike, ali to je predmet s kojim svi imaju poteškoća, čak i Nijemci imaju poteškoća s razumijevanjem vlastite gramatike. U svakom slučaju, hvala ti u svakom slučaju. Neka te Bog blagoslovi……

    Da, valjda je bilo tako... Pa nazovimo ga A2

    ispred
    sudionik

    teşekkürler

    Kaşüstü
    sudionik

    Trebalo mi je nekoliko sati da ovo pripremim, znam da sam pripremio isto.
    To može biti samo dobra i uslužna osoba koja to čini.
    Bog blagoslovio.

    uzvišen
    sudionik

    Trebalo mi je nekoliko sati da ovo pripremim, znam da sam pripremio isto.
    To može biti samo dobra i uslužna osoba koja to čini.
    Bog blagoslovio.

    Da, trebalo mi je vremena, ali cilj mi je podijeliti nešto... :D :)

    sevgi_ve_tanr
    sudionik

    salam yucel prijatelj stvarno lijepo tk ste pripremili nešto lijepo, ali postoji pogreška ovdje DER TURIST DANKT DEM BEAMTE FÜR SIS HILFE

    sevgi_ve_tanr
    sudionik

    DER TURISTIČKE DANKT DEM BEAMTE FUR DIE NIJE HOLFE (DER TURISTIČKE DANKT DEM BEAMTEN FÜR DİE HİLFE)

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 48)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.