Njemački% 100 stalno učenje riječi, memoriranje stotina njemačkih riječi

> Forumi > Aktivno učenje i njemački jezični načini pamćenja > Njemački% 100 stalno učenje riječi, memoriranje stotina njemačkih riječi

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    strongmist je
    sudionik

    Pozdrav prijatelji
    Kratko sam želio podijeliti metodu koju sam i sam primijenio i postigao 100% uspjeh.
    Kažu da je jezik zaboravljen, ali iz nekog razloga ljudi se ne pitaju zašto maternji jezik nije zaboravljen.:)
    Postoje dvije vrste pamćenja u ljudi, kontinuirano, ali kontinuirano, kratkotrajno i dugoročno, dugotrajno pamćenje prelazi iznova.
    Prije svega, ja sam netko tko je položio ispit A1 i planirao započeti život obiteljskim okupljanjem u Njemačkoj, inženjer sam prehrane, zaradio sam 15 bodova prije 89 dana, ali prethodni ispit bio je 54 zbog mog nedostatka rječnika.
    U svakom slučaju, suština je rada pronaći svakodnevno 14 riječi (primjer iz knjiga A1 A2 B1) i redovito ih pisati na jednoj strani naše bilježnice te ih pisati na poleđini bilježnice, gdje riječ nemaju značenje i ponavljati iste riječi svaki dan bez gledanja u značenje. Stvorit će se rječnik riječi.
    Sada imam više od 1000 rječnika i uopće ne razmišljam o značenju riječi koje ponavljam, a vrlo je lako ponoviti ... i naravno, to se odražava u govoru s manje od pola gramatike, čak i slušanju i pisanju. .
    Vjerujte mi, u roku od dvije godine, s pola sata dnevno, spremnik od 2 riječi otvorit će vam mnoga vrata na jeziku i drugim područjima vašeg života. Ne razmišljajte o tome kako ponoviti 10000 riječi svaki dan.
    Još uvijek idem ... Nadam se da bih mogao dati ideju.
    samo polako

    slvia
    sudionik

    Kao student njemačkog jezika, mislim da dijelite vrlo dobro, učinit ću to sada 14 riječi svaki dan, hvala na dijeljenju (:

    saaleski
    sudionik

    Vrijedno je pokušati

    Rodolfo
    sudionik

    Kao što ste rekli, učenje jezika može biti trajnije uz određeni tehnički posao. Oh, kad bismo ga barem mogli u potpunosti primijeniti :) Hvala vam na dijeljenju.

    alicorak
    sudionik

    jupi:) jupi:) jupi:) jupi:) hvala

    gülseren
    sudionik

    Hvala, pokušat ću :)

    reyyan se
    sudionik

    Imate li link ili tako nešto? Zašto ne vidim? ???

    shamata
    sudionik

    Imate li link ili tako nešto? Zašto ne vidim? ???

    Suština je rada pronaći svakodnevno 14 riječi (primjer iz knjiga A1 A2 B1) i redovito ih pisati na jednoj strani naše bilježnice te ih pisati na poleđini bilježnice, gdje riječ nema značenje i ponavljati iste riječi svaki dan bez gledanja u značenje.

    alicorak
    sudionik

    tickoff:) tickoff:) tickoff:) jupi:) jupi:) pljes:) pljes:) pljes:) pljes:)

Prikaz 8 odgovora - 1 do 8 (ukupno 8)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.