Njemački intervju

> Forumi > Njemačke govorne uzorke > Njemački intervju

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    wiccantrxnumx
    sudionik

    Prijatelji, moja njemačka domaća zadaća. Moram intervjuirati nekoga. Ali teško postavljam njemačka pitanja. Prošlo je godinu i pol dana otkako sam počeo učiti njemački. Nemam puno rječnika kad gledam rječnik i ne znam koji bih koristio. Možeš li mi pomoći?

    3,14
    sudionik

    –> Što je tema intervjua? Između koga će se odvijati? Vijesti ili emisija? Ako ti još treba, reci mi ove, napisat ću ti lijep intervju, ako Bog da.

    türkkız
    sudionik

    Pozdrav tamo. Upravo sam se pridružio stranici. :) Htio sam pisati u odjeljku za chat, ali izgubio sam stranicu jer sam rekao da bih trebao ovdje napisati. Nadam se da će netko odgovoriti kad to vidi :)

    3,14
    sudionik

    –> Pozdrav, dobrodošli na stranicu. Naslov ove teme Razgovaramo na njemačkom. Naslov ove teme razgovaramo i na turskom pod. Postavljam svoje prvo pitanje, da vidim i odgovorim na pitanje ovdje klik. :)

    mathmazhel
    sudionik

    I ja imam domaću zadaću na razgovoru. Ne mogu to učiniti, molim vas možete li nam pomoći? :( Moj razgovor će biti s učiteljem, mislim učiteljem, postavljat ću pitanja, a on će odgovarati. Možete li to učiniti umjesto mene? Razgovor će biti u četvrtak, tako da ga moram obaviti najkasnije sutra. Molim vas pomozite : angel: okey:) kava:)

    3,14
    sudionik

    –> Brate, pripremi to na turskom, ja ću to prevesti na njemački za sat vremena. Nemam vremena danas, ali bit će gotovo sutra. Pošaljite mi osobno ili putem e-maila. Ili pišite ovdje. Nije bitno, samo da je vama vidljivo. ;)

    türkkız
    sudionik

    I ja vam mogu pomoći ;)  pljesak:) pljesak:) ples:)

    3,14
    sudionik

    –> Ovoj uslužnosti nema kraja! pljesak:) Svaka vam čast, Willkommen im Club! pljesak:)

    türkkız
    sudionik

    danke :haha: :haha:

    3,14
    sudionik

    –> Nije lako da se 3,14 pojavi na stranici. pljesak:)

    türkkız
    sudionik

    I Turkinja :zopa: :haha: :haha: :haha:

    3,14
    sudionik

    –> Da!! Tko je rekao ime turske djevojke? :zopa:

    türkkız
    sudionik

    taaaaaaaaaaaa samaiiiiiiiii instaliraj ;) jel se nesto dogodilo :zopa:

    3,14
    sudionik

    –> Pa, mislio sam ih pitati kako, gospodine::) : haha:

    3,14
    sudionik

    –> Pusti me da volim oko straha. :haha:

    türkkız
    sudionik

    hahahahah :haha: :haha: Tako je, mislim da se i ja bojim, naaaaaaa napravit ću to, nanana offoff:) :haha: :haha:

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 62)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.