što sveučilišni diplomac radi u Njemačkoj

> Forumi > Poslovni i radni život u Njemačkoj > što sveučilišni diplomac radi u Njemačkoj

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.

    Pozdrav prijatelji, ako je moja supruga trudna 2 mjeseca, otići ćemo u Njemačku nakon 3 mjeseca i zatražiti vizu preko djeteta. Hoće li me regruti uzeti za sveučilišnog diplomca? Ili bi mi bilo korisno obavljati zanimanje na poslovima bliskim mojoj profesiji, tj. Uredskim financijama, računovodstvu, ljudskim resursima itd., Na ovim strukovnim tečajevima.

    yenicerixnumx
    sudionik

    Pozdrav prijatelji, ako je moja supruga trudna 2 mjeseca, otići ćemo u Njemačku nakon 3 mjeseca i zatražiti vizu preko djeteta. Hoće li me regruti uzeti za sveučilišnog diplomca? Ili bi mi bilo korisno obavljati zanimanje na poslovima bliskim mojoj profesiji, tj. Uredskim financijama, računovodstvu, ljudskim resursima itd., Na ovim strukovnim tečajevima.

    pozdravi

    Diploma će vam dobro doći, ali prvo provjerite je li vaše zanimanje ovdje relevantno. To na njemačkom znači anerkenung. Iako nisam baš siguran, mislim da Njemačka neće prihvatiti školu i odjel na kojem studiraš. Za ovo morate imati anerkennung. Ali malo istraži, možda neće biti potrebe za anerkenungom. evo vam stranice https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    Postoji podrška na turskom jeziku. Odavde možete saznati postoji li zanimanje ili ne i kontaktirati nadležna tijela kako biste osigurali da vaša škola i odjel vrijede u Njemačkoj.

    Međutim, da biste pronašli posao u svom smjeru, trebali biste dobro vladati njemačkim, pa čak i poslovnim njemačkim jezikom, posebno novčanim kraticama. Budući da se radi o usmenom dijelu, posao u ovom trenutku izravno gleda na vaše učenje njemačkog jezika. Do tada nije važno gdje sam radio, samo mislite da mogu raditi, ovo je težak proces. Svi patimo od ovih poteškoća, osim onih koji su spremni raditi u Njemačkoj. Naravno, možete se baviti zanimanjima koja ste ovdje spomenuli, ali trajanje zanimanja je 2 godine, a najniže je 3 godine.

    selametle

Prikaz 1 odgovora (ukupno 1)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.