Mogu li se preseliti u Belgiju s dozvolom boravka dobivenom iz Njemačke?

> Forumi > Opće sekcije o Njemačkoj i drugim europskim zemljama > Mogu li se preseliti u Belgiju s dozvolom boravka dobivenom iz Njemačke?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Oberfrance
    sudionik

    Pozdrav,

    Supruga mi je njemacka drzavljanka a ja sam u Njemacku ​​dosao kao turski drzavljanin.Trenutno cekam da mi izadje sesija.Imat cu je za 2 tjedna ako Bog da.Zena mi trenutno ne radi ovdje.Znaci Ni ja ne mogu raditi Dolazeći do mog pitanja.

    Imamo kuću i priliku za posao u Belgiji. Možemo li se moja žena i ja preseliti u Belgiju i tamo živjeti s dozvolom boravka koju dobijem odavde? Budući da moja supruga ima status građanina EU, znam da se ima pravo preseliti ako mi pokaže kuću u kojoj će živjeti. Tako da će to biti kao da se selim iz jednog dijela Njemačke u drugi. Zanima me hoće li od mene tražiti neke uvjete? Koji su detalji? Bit će mi drago ako netko s nekim informacijama može pomoći.

    Jesse7
    sudionik

    Na desnoj strani stolice je kanta za smeće, na naslonu stolice je krevet, na desnoj strani prozora je ormar, u ormaru su knjige, do ormara je ormar. ormar, u ormaru je ornament.

Prikaz 1 odgovora (ukupno 1)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.