Idem iz Njemačke u Nizozemsku

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.

    Pozdrav Almanx Forumu
    Moji prijatelji…

    Prije svega, pustite rad svih ..
    Ponosan sam na svog Gospodara ..
    Ne brinite zbog tuge ..
    Želim vam reći nekoliko riječi.
    Hvala vam ..

    U Njemačku sam došao brakom 2010. godine.
    Moje stanje nije bilo ni loše ni dobro, a pečen sam u vlastitom ulju.
    Ukratko
    Moj se brak brzo razvijao ..
    Tečaj sam krenula čim sam stigla.Imala sam malo znanja.U školi mi je obavezni strani jezik bio njemački..ples :)
    Nisam bio netko tko je jako pohađao nastavu ..

    kakva sam mudrost došla u njemačku ..

    Ovog ožujka ostavio sam 9 godina slatkog okusa. Bio sam oženjen 3 godine. Nisam imao djeteta, imao sam sreće u toj školi. Vidio sam koliko su moji prijatelji oko mene bili vrlo važni. Odgajati sinove.
    Dobio sam svoju tihu sesiju ..
    Nemam kriminalni dosje hvala bogu.. prezivio sam do sada.Pravi film sad pocinje :cryla: halayy :) halayy :)
    Moj je rođak otvorio restoran u Nizozemskoj, isprva je to bio mali restoran ... točnije, obitelj vodi njegovu suprugu i rođake.
    Proširili su trgovinu na zahtjev kupaca.
    I govori moje uslužno osoblje, što sam s užitkom obavio. Ne volim se hvaliti, ali svoj posao radim čisto.
    Sad, ako se to dogodi na kraju ove ceremonije, bit ću premješten iz Njemačke u Nizozemsku
    Gospodin moj zna najljepše od svega ..
    Što god Mawlana učini, dobro je djelo ..

    Radio sam 6 godina s punim osiguranjem.Jedna od vodećih tvrtki u Njemačkoj ..
    Dakle, mirovinski fond ili nešto slično ..

    Samo sam ovo želio podijeliti ..
    Imamo prijatelje od Njemačke do Holandije, želio bih saznati više o njihovim iskustvima ..
    Sa ljubavlju..
    Hvala ..
    (Ako nešto trebam znati, pitam svoje prijatelje koji imaju iskustva u ovom području. Ne zaboravite to učiniti, nemojte zanemariti. Molim vas da podijelite teme za koje znaju da su važne.)
    Hvala draga :)

    almanyafatih
    sudionik

    To je nebitno, ali je li supružnik bio Turčin ili Nijemac?

Prikaz 1 odgovora (ukupno 1)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.