voziti auto iz Njemačke u Tursku?

> Forumi > Cafe almanac > voziti auto iz Njemačke u Tursku?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    tugce_doerj je
    sudionik

    Pozdrav,

    Turkey istiyorum.kardes da ostavi moj auto tamo nakon što je koristio a. Moram li ići daleko? Je li takvo što moguće? Nemam informacija. U redu, ako su informacije korisne, bit će mi drago :)

    akvarel
    sudionik

    Pozdrav,

    Turkey istiyorum.kardes da ostavi moj auto tamo nakon što je koristio a. Moram li ići daleko? Je li takvo što moguće? Nemam informacija. U redu, ako su informacije korisne, bit će mi drago :)

    Kad sam vidio njegovu utjehu dok sam postavljao ovo pitanje, volio bih da mogu biti dostojan palača srca poput vas.
    Odvesti auto u Tursku i tamo ga ostaviti je nešto što vas može koštati mnogo novca. Odustanite od te ideje.

    Recimo da ćete uzeti automobil iz 2015. godine (jer ne smije biti stariji od 3 godine), cijena automobila prije 3 godine je 30 tisuća eura.
    Trošak ovog automobila u 2018; 30.000 x 68% ?? => 20400 Eura.
    Dostava i obrazac osiguranja? Otpušta 500 eura.
    Iznos za oporezivanje; 20900 eura.
    Ukupno sve poreze; 20900 x 88,80% ?? => oko 19.000 Eura. (88,80% obujma motora između 1600 i 2000CC)

    Ako biste ovom automobilu dali 15 tisuća eura i kupili ga, ukupno bi vas koštalo 34.000 eura.
    Da li je vrijedno toga?

    Naravno da se ne isplati .. nema smisla. Kaže da treba odustati od srca i zavaliti se od svog mira.

    tugce_doerj je
    sudionik

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Pa čuo sam da je samo jednom uzet auto pa sam zato i pitao. U suprotnom, znam da će vas koštati puno novca. :D Tamo mogu kupiti auto za isti novac, tom logikom :)

    akvarel
    sudionik

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Pa čuo sam da je samo jednom uzet auto pa sam zato i pitao. U suprotnom, znam da će vas koštati puno novca. :D Tamo mogu kupiti auto za isti novac, tom logikom :)

    Pa, nisam iznenađen što s takvom logikom živite tako sretno. Bila sam ljubomorna.

Prikaz 3 odgovora - 1 do 3 (ukupno 3)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.