O isporuci iz Njemačke u Tursku.

> Forumi > Opće sekcije o Njemačkoj i drugim europskim zemljama > O isporuci iz Njemačke u Tursku.

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Kılıçarslan
    sudionik

    Poštovani prijatelji,

    Zbog bakine smrti morao sam doći u Tursku nakon zahtjeva za boravišnom karticom. Dao sam punomoć supružniku za primanje boravišne karte i, nakon što je dobio boravišnu karticu, poslao mi ju je s Deutsche Postom 18. ožujka. Međutim, teret još nije stigao. Pogledam broj za praćenje i on se pojavljuje u PTT sustavu. Kada smo nazvali Deutsche Post, stoji da je teret poslan 21.03.2019. Mislite li da postoji mogućnost gubitka tereta? Ako sutra odem u konzulat, mogu li dobiti privremenu putnu ispravu podnošenjem zahtjeva za izgubljenu boravišnu kartu? Izdaju li ovu putnu ispravu istog dana? Moram li ponijeti neke druge dokumente? Unaprijed zahvaljujem na pomoći.

    neosjetljiv
    sudionik

    Poslao sam paket 35-40 koji je trajao. Da niste izbjegavali novac na tako važnom pitanju i poslali UPS Express na 24, primili biste ga za sat vremena. Avion pištolja. oni gonderiyor

    Kılıçarslan
    sudionik

    Poslao sam paket 35-40 koji je trajao. Da niste izbjegavali novac na tako važnom pitanju i poslali UPS Express na 24, primili biste ga za sat vremena. Avion pištolja. oni gonderiyor

    Nažalost, rekao sam mu da pošalje sa usponima, ali službenik Deutsche Posta 8 odlazi tamo dan kada je poslao. Nadam se da nema šanse da se teret izgubi. 

    Nesibe od
    sudionik

    Nažalost, rekao sam mu da pošalje sa usponima, ali službenik Deutsche Posta 8 odlazi tamo dan kada je poslao. Nadam se da nema šanse da se teret izgubi.

    Ako ste imali povrat novca, volio bih da morate malo pričekati.U nekim slučajevima, 8 je rekao dan, ali maksimalni 2 možete pronaći tjedno. Moja supruga mi je poslala papire i dobila sam ga 13 dan.

    Kılıçarslan
    sudionik

    Ako ste imali povrat novca, volio bih da morate malo pričekati.U nekim slučajevima, 8 je rekao dan, ali maksimalni 2 možete pronaći tjedno. Moja supruga mi je poslala papire i dobila sam ga 13 dan.

    Dostava je stigla 28 dana kasnije :)

    almanyafatih
    sudionik

    Teret sam slao i primao 3 ili 4 puta. Općenito, onima koji dolaze iz Njemačke treba 1.5 do 2 tjedna. 1 tjedan su iz Turske. Može se produžiti prema gradu i praznicima druge strane.

    bivens
    sudionik

    Prijevoz tereta iz Njemačke u Tursku uključuje otpremu robe između dvije zemlje. Razne logističke tvrtke nude usluge kao što su zračni prijevoz, pomorski prijevoz i kopneni prijevoz kako bi se olakšalo kretanje tereta, osiguravajući učinkovitu isporuku i usklađenost s carinskim propisima za međunarodnu trgovinu.

Prikaz 6 odgovora - 1 do 6 (ukupno 6)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.