Odbili su me iz Austrije, hoće li Njemačka dati vizu?

> Forumi > Opće sekcije o Njemačkoj i drugim europskim zemljama > Odbili su me iz Austrije, hoće li Njemačka dati vizu?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Ayer
    sudionik

    Poštovani, primljen sam na Tehničko sveučilište za arhitekturu u Beču prošle godine, ali nedostajali su mi dokumenti u vezi studentskog doma i nisu me mogli dobiti. Kada su to učinili, viza mi je odbijena jer je datum upisa u školu prošao. Na odbijenici koju su mi dali ukratko su napisali: "Odbijena je jer je prošao termin škole." Nisam se bunio jer su u e-mailu koji sam poslali Tehničkom sveučilištu u Beču rekli da moj dokument s rezultatom više ne vrijedi. Sada ću se prijaviti u Njemačku. Dogovorili smo se s konzultantskom kućom. Rekli su da možda budete odbijeni prvi put jer ste već bili odbijeni, ali još uvijek imate šanse, ali mi se nikada nismo susreli s takvim incidentom. Postoji li netko koga poznajete ili ste čuli da je doživio takvu situaciju?

    tugce_doerj je
    sudionik

    Ne razumijem dolazite li u Njemačku studirati. Nešto od onoga što ste rekli

    fullmoon
    sudionik

    Ako ste pali u ruke konzultantske tvrtke, jao vama, Yas.

    Također, želio bih u prezentaciji spomenuti da su tehnička sveučilišta najteža sveučilišta. A pravila se uvelike razlikuju od visokog obrazovanja u Turskoj u Njemačkoj. Rekao bih da se potrudite s obzirom na ove.
    Mislim da nećete dobiti odbijenicu ako od sveučilišta dobijete potvrdu o prihvaćanju i poduzmete ostale potrebne postupke.
    Konzultantske tvrtke šire posao kako bi izvukle novac, pripazite da ne izgubite novac.

    Lesterakcija
    sudionik

    Dodatno, želim naglasiti da su tehnička sveučilišta najizazovnija. Njemački propisi o visokom obrazovanju također se značajno razlikuju od onih u Turskoj. Prijavite se imajući ovo na umu, po mom mišljenju.

    bivens
    sudionik

    Ako od institucija dobijete dokument za upis i slijedite sve potrebne korake, ne vjerujem da ćete biti odbijeni.
    Pazite da ne izgubite svoj novac budući da savjetovanje često proširuje zadatak u pokušaju poduzeća da prikupi više novca.

Prikaz 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.