Tečaj stranog jezika Gotovo njemački?

> Forumi > Aktivno učenje i njemački jezični načini pamćenja > Tečaj stranog jezika Gotovo njemački?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    portretnu
    sudionik

    Pozdrav!
     
        Još sam na ovom forumu. Ali mislim da je ovo vrlo dobar forum. Internet, knjige, itd., A da se ne izvuku izvan jezika. možete naučiti njemački s mjesta? Razumjeti i govoriti dovoljno? Znatiželjan sam. Hvala unaprijed !!!  :)

    sekada
    sudionik

    Ako počnete od nule, moram reći da imate vodič.

    mavili_mavis
    sudionik

    Počeo sam od nule, nisam dobio nikakvu pomoć, važno je samo gdje početi, a ako ste odlučni, ne postoji ništa što se neće dogoditi ako kažete da to radim.

    esma 64
    sudionik

    Došao sam od sebe sam napredak pokušavajući sam Turska, naučio sam nešto publiciteta u prošlosti akkusativ dativ, ali sada ne znam još uvijek unatrag u mojim Gdje su omotnice pridjeva toliko pojedinačni Glagoli da subjektl to olmuyo molim olurmusunuz pomoć u meni

    Cintonik
    sudionik

    Njemački je jedan od jezika koji može pronaći najviše materijala o internetu. Postoje stvarno mnogi resursi za učenje njemačkog jezika.
    Ako ćete pitati koje se metode mogu slijediti tijekom učenja stranog jezika:
    1-Saznajte gramatiku
    2-Saznajte riječ
    3-Neki se znakovi uče u obliku
    Praktični 4-made

    Na taj način možete naučiti neki strani jezik bez da morate ići ravno.

    ZUZUU se
    sudionik

    Ja sam u istoj situaciji kao i ti. Mislim da ću uspjeti i bez ikakvog tečaja.. Krenula sam od abecede, dosta sam napredovala kada sam rekla brojeve, dane, lake glagole, pa jupi :) ali vidjela sam mnogo koristi od znanja engleskog.. Koristim iste tehnike dok učim..

    japonumm
    sudionik

    možete naučiti, ali to neće raditi nakon što je ugled prljav.

    samet_kys
    sudionik

    Prijatelji, možete li nam reći o najboljoj gramatici, lektiri, CD-ima za prijatelje poput mene koji će na njemačkom početi od nule? :)

    yejades
    sudionik

    Na internetu sada ima toliko izvora da ne mislim da su tečajevi za slonove potrebni mnogim ljudima. Naravno, neki ljudi trebaju vodiče. Ova se situacija malo razlikuje od osobe do osobe. Osim toga, tečajevi jezika ne mogu puno dodati u praktičnom smislu jer je na pojedincu da to stvori. Ali ako ste odlučna i entuzijastična osoba, zašto to ne biste učinili sami? Također, oni koji su već učili drugi jezik bolje znaju što im je činiti kada uče drugi jezik. Naravno, ovo vrijedi za zapadne jezike. Jezici poput kineskog i ruskog su u vrlo različitom položaju. Važno je dobro iskoristiti raspoložive prilike. Engleski jezik sam stekla u pripremnom razredu srednje škole. Osim toga, nisam pohađao nikakve tečajeve. Jer to je za mene bio bačen novac. Oni su već bili dobro obrazovani u smislu gramatike. Ostalo je bilo na meni, jer da sam im platio i dalje bi mi pokazivali iste stvari. Sam sam očistio gramatiku. Pokušao sam razgovarati preko Skypea. Razgovarao sam i upalilo je. Osim toga, zabavljao sam se u isto vrijeme. Iskreno, ne osjećam potrebu pohađati tečaj kad učim drugi jezik. Postoje stranice na internetu koje objašnjavaju vrlo dobru gramatiku. Pokušavam to istražiti i sam naučiti. Kao što sam rekao o govoru, postoji mnogo izvornih govornika koji mogu pomoći. Uzmite mikrofon i vježbajte. Ti ga nauči turski, a on će svoj jezik...

    hvala

    saaleski
    sudionik

    Upravo sam počeo njemački. Dobio sam njemačku njemačku knjigu 2. Proučavam na vlastitu Shaanovu knjigu koju sam otišla u vojnu službu, neka zaboravi. Sad sam ga ponovno bacio. prijatelji čekaju vaše preporuke

Prikaz 9 odgovora - 1 do 9 (ukupno 9)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.