Preporuka njemačkog jezika u Düsseldorfu

> Forumi > Opći njemački i njemački tečajevi kombinacije obitelji A1 > Preporuka njemačkog jezika u Düsseldorfu

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.

    Pozdrav dečki, živim u Dusseldorfu. Postoji li neki tečaj njemačkog jezika po pristupačnoj cijeni koji znate i iskusite u Düsseldorfu?
    Počevši od razine A1... nisam mogao pronaći mnogo opcija kada sam pretraživao na internetu...

    Hvala vam na vašem interesu….

    posmasterr je
    sudionik

    Dusseldorf t je nesumnjivo kažem Goethe-Institut git.ogrenip ogrenebileceg najbogatije materijal i kvaliteta obrazovanja orada.b da sam stvarno htjela ići prvo u Njemačkoj, kada sam došao zbog tr de've otišao i divno idi.lak Düsseldorf vrijeme snimanja yaptirmadim.b ventil da nije prikladna u smislu daleko Traži derim.orayla.s trenutak, ali gledano u Njemačkoj u Sirijci previše tečajevi i neki predmeti su almancay ne želi učiti od ovog lica koje treba zadovoljiti samo ostavljajući svoju imovinu, ali student privlači učinkovitije Goethe Institut mom olacaktir.e

Prikaz 1 odgovora (ukupno 1)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.