Preporuka aplikacije za vozačku dozvolu

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    očni pogled
    sudionik

    Prijatelji, studijski CD i aplikacija fahrschule koštali su 80 eura. Rekao je da čak ni ja nisam dobio naš. Možete li preporučiti aplikaciju koja se može preuzeti s google playa? Može se i platiti. Sve dok je to prava stvar. biti na turskom. Tražim i ne mogu pronaći. Hvala

    amedxnumx
    sudionik

    Imam Fahrschulcard, mogu ga uzeti samo za tjedan dana, zahvaljujući ovoj aplikaciji, bez odlaska na nastavu.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Ali ne mogu ga svi dobiti, samo ga korisnici licence mogu dobiti, pošaljite mi poruku ako ne možete pronaći vlasnika licence

    kncin je
    sudionik

    prijatelju moj, ako još uvijek tražiš aplikaciju, imamo 1 na forumu. Napisao sam na forumu. Kupio sam licencu. Dao sam novac. Zatim sam je dao drugom prijatelju s foruma kako ne bi otići u nepovrat.Mislim da je taj prijatelj vratio prošlost.najavljuje se.

    muhendus
    sudionik

    prijatelju moj, ako još uvijek tražiš aplikaciju, imamo 1 na forumu. Napisao sam na forumu. Kupio sam licencu. Dao sam novac. Zatim sam je dao drugom prijatelju s foruma kako ne bi otići u nepovrat.Mislim da je taj prijatelj vratio prošlost.najavljuje se.

    Poštovani gospodine, ako aplikacija za vozačku dozvolu još uvijek radi, možete li podijeliti podatke sa mnom?

    Puno vam hvala ugodan dan. :)

    Hvala, neka je Bog na pomoci onima koji cekaju vizu... Brate Gemini, trazili su samo dokumente da je njemacki drzavljanin, nisu trazili platu ni ugovor o kuci, moja zena je dala sta je trazeno i viza je stigla 13 dana kasnije. Ako ništa ne pođe po zlu, vaša viza može biti izdana u roku od 10 dana... Prijatelji, žao mi je, napisao sam na krivom mjestu, ne mogu izbrisati ono što sam napisao. I meni je žao :-

    mtee07
    sudionik

    Položio sam ispit s Adacovom aplikacijom i dobio licencu.

    Sezaibal
    sudionik

    Pozdrav, ima li netko informacije o aplikaciji za njemačku vozačku dozvolu, bio bih vam zahvalan ako biste mogli pomoći, hvala unaprijed

Prikaz 6 odgovora - 1 do 6 (ukupno 6)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.