Raditi odvojeno od supružnika

> Forumi > Poslovni i radni život u Njemačkoj > Raditi odvojeno od supružnika

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    DERDEST35
    sudionik

    Prije svega, pozdrav svima. Prije nego što pročitate moj članak, molim vas da se oslobodite svojih predrasuda i da me ne vrijeđate ili uzrujavate...

    Prije svega, moje su godine vrlo mlade i sklonio sam se u Njemačku ne znajući što znači biti azil. Međutim, želio bih istaknuti da ni u kojem smislu nisam ocrnio našu zemlju, ne oklevetao je ili čak izrekao rečenicu u socijalno-ekonomsko-političkom smislu.

    Kasnije sam se udala prije mjesec dana. Moj zahtjev svih korisnih i upućenih prijatelja koji su pročitali moj članak je da mi, molim vas, kažu izlaz.
    Moja djevojka je Njemica i bavi se ausbildungom. Ne želim ovdje živjeti, postoje dvije ulice između naše kuće i kuće u kojoj živi moj otac. Ne radi i kocka se. Pokušava me iskoristiti i vrši psihološki pritisak. Budući da ga je i moj suprug poznavao, odlučili smo se preseliti u drugi grad kao zajedničku odluku. Međutim, njegov ausbildung to sprečava. Moje pitanje je, ako nađem posao u gradu u drugoj državi, trebam li dozvolu za rad tamo od bilo kuda? Gdje bih ga trebao kupiti ako je potrebno i dopuštaju li to? Ako dopuštenje nije potrebno, hoće li to predstavljati problem sesiji u budućnosti? Moja će žena doći tamo kad završi njezin ausbildungu. Hvala vam što ste unaprijed poštedjeli dragocjeno vrijeme.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Moram pitati ured za strance, ali mislim da to neće predstavljati problem. ali čuo sam da neki od ljudi s plemićkim statusom trebaju dozvolu prije promjene grada, nisam to istraživao.

    DERDEST35
    sudionik

    Moram pitati ured za strance, ali mislim da to neće predstavljati problem. ali čuo sam da neki od ljudi s plemićkim statusom trebaju dozvolu prije promjene grada, nisam to istraživao.

    Hvala vam puno na vašem vrijednom komentaru. Nadam se da neće praviti probleme...

    neosjetljiv
    sudionik

    Pozdrav, odgovorit ću izravno, jer idem putem kojim ste krenuli. Tragajući za avanturom bez oduševljenja, ne možete učiniti ono što on kaže. Ne mogu objasniti detalje, ali trebat će puno vremena. Rekao sam. Pretražite avanturu poput

    DERDEST35
    sudionik

    Pozdrav, odgovorit ću izravno, jer idem putem kojim ste krenuli. Tragajući za avanturom bez oduševljenja, ne možete učiniti ono što on kaže. Ne mogu objasniti detalje, ali trebat će puno vremena. Rekao sam. Pretražite avanturu poput

    Pozdrav, puno vam hvala na vrijednom komentaru. Cilj mi nije bio tražiti avanturu. Sve što želim je miran dom i sretan brak. Hvala vam na ponovnom komentaru.

Prikaz 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.