jMemorize (program memoriranja riječi)

> Forumi > Aktivno učenje i njemački jezični načini pamćenja > jMemorize (program memoriranja riječi)

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    shamata
    sudionik

    Pozdrav prijatelji

    Ovaj program možete koristiti u bilo kojem računalnom okruženju, a da ga ne instalirate. Nema ovisnosti o platformi. Da biste je koristili, morate imati instaliranu javu na sustavu.
    Napravio sam video na svom kućnom računalu. To je video koji prikazuje i promotivne svrhe i instalaciju i upotrebu programa, prijatelji. Ako imate pitanja, možete pitati ovdje.

    poveznica za skidanje

    adaizm je
    sudionik

    Pozdrav prijatelji

    Ovaj program možete koristiti u bilo kojem računalnom okruženju, a da ga ne instalirate. Nema ovisnosti o platformi. Da biste je koristili, morate imati instaliranu javu na sustavu.
    Napravio sam video na svom kućnom računalu. To je video koji prikazuje i promotivne svrhe i instalaciju i upotrebu programa, prijatelji. Ako imate pitanja, možete pitati ovdje.

    Da, sjećam se da ovaj program Hanı neprestano boli stranicu na ekranu i postavlja upitnik poput kratkog testa.

    poveznica za skidanje

    3,14
    sudionik

    –> Ova stranica mi se sada ne otvara. :( Što da napravim? Možeš li mi dati puni link, prijatelju, pa da kliknemo na njega. :)

    shamata
    sudionik

    –> Ova stranica mi se sada ne otvara. :( Što da napravim? Možeš li mi dati puni link, prijatelju, pa da kliknemo na njega. :)

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Da, sjećam se da ovaj program Hanı neprestano boli stranicu na ekranu i postavlja upitnik poput kratkog testa.

    Ne. Ovaj program ne otvara stranice na ekranu kontinuirano. Zamislite ovaj program kao test. Unesete puno riječi na njemačkom i turskom, a program vam prikazuje riječi koje ste unijeli i traži da pronađete ekvivalent. Na primjer, kažete pokaži njemačke riječi i od vas se traži da znate ekvivalent njemačke riječi.

    zum Beispiel: program prikazuje das Auto. Na dnu piše show counterpart. Kliknemo tamo i dobivamo riječ "auto" na turskom jeziku. Dvije su mogućnosti, da i ne. Ako znamo sedlo, kliknemo da i program se prebacuje na sljedeću riječ. Ako ne znamo, kliknemo na ne i program se ponovno prebacuje na druge riječi, ali ponovno traži riječi koje ne znamo. Ovisno o vama, program ima mogućnost pronalaska turskog ekvivalenta s njemačkog ili turskog ekvivalenta s turskog. Nadam se da razumijete što program radi i kako funkcionira. Nakon preuzimanja i gledanja videozapisa u poveznici shvatit ćete što je program i kako on funkcionira.

    adaizm je
    sudionik

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Kliknem da nastavi prikazivati ​​pogrešku Ne razumijem razlog: ((

    shamata
    sudionik

    Kliknem da nastavi prikazivati ​​pogrešku Ne razumijem razlog: ((

    Pokušat ću vam pomoći ako napišete u čemu je pogreška.

    adaizm je
    sudionik

    Pokušat ću vam pomoći ako napišete u čemu je pogreška.

    Pokušat ću vam pomoći ako napišete u čemu je pogreška.

    die datei wmploc.dll inačice šeširabroj 12.7600.16667
    aber

    windows media player nicht richtig instalacijski program

    shamata
    sudionik

    die datei wmploc.dll inačice šeširabroj 12.7600.16667
    aber

    windows media player nicht richtig instalacijski program

    Ne klikajte izravno na vezu. Desni klik na vezu i preuzmite je sa spremi kao. Zapravo nema pogreške u vezi. Upozorilo vas je jer kada kliknete vezu, vaš ga preglednik pokušava pokrenuti s vašim media playerom i kaže vam da Windows Media Player na vašem računalu nije pravilno instaliran. Prvo preuzmite datoteku na računalo, a zatim je otvorite pomoću programa za reprodukciju medija koji gledate filmove na računalu.

    3,14
    sudionik

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Ne. Ovaj program ne otvara stranice na ekranu kontinuirano. Zamislite ovaj program kao test. Unesete puno riječi na njemačkom i turskom, a program vam prikazuje riječi koje ste unijeli i traži da pronađete ekvivalent. Na primjer, kažete pokaži njemačke riječi i od vas se traži da znate ekvivalent njemačke riječi.

    zum Beispiel: program prikazuje das Auto. Na dnu piše show counterpart. Kliknemo tamo i dobivamo riječ "auto" na turskom jeziku. Dvije su mogućnosti, da i ne. Ako znamo sedlo, kliknemo da i program se prebacuje na sljedeću riječ. Ako ne znamo, kliknemo na ne i program se ponovno prebacuje na druge riječi, ali ponovno traži riječi koje ne znamo. Ovisno o vama, program ima mogućnost pronalaska turskog ekvivalenta s njemačkog ili turskog ekvivalenta s turskog. Nadam se da razumijete što program radi i kako funkcionira. Nakon preuzimanja i gledanja videozapisa u poveznici shvatit ćete što je program i kako on funkcionira.

    –> U redu, kad dođem kući, kliknut ću na Ziel speichern unter… i spremiti metu drugačije kao što ste rekli. Bog te blagoslovio.

    adaizm je
    sudionik

    Ne klikajte izravno na vezu. Desni klik na vezu i preuzmite je sa spremi kao. Zapravo nema pogreške u vezi. Upozorilo vas je jer kada kliknete vezu, vaš ga preglednik pokušava pokrenuti s vašim media playerom i kaže vam da Windows Media Player na vašem računalu nije pravilno instaliran. Prvo preuzmite datoteku na računalo, a zatim je otvorite pomoću programa za reprodukciju medija koji gledate filmove na računalu.

    Ok shamata jedan ja, zašto medijski payer ne radi, novi format nije instaliran, medij nije instaliran, ali han ga nije instalirao kad smo prvi put kliknuli, probao sam, ako ste ludi za razlogom, možete pomozi mi molim te.
    Hvala vam.

    3,14
    sudionik

    –> Također mogu pomoći s programskim pogreškama povezanim s računalom. Pažnja svima. :)

    3,14
    sudionik

    –> U redu, kad dođem kući, kliknut ću na Ziel speichern unter… i spremiti metu drugačije kao što ste rekli. Bog te blagoslovio.

    –> Kad sam to probao u školi, s Linuxom, postojao je cilj spremanja kao izbornik. Sada sam došao kući, od jutros imam Windows 8 Pro na laptopu, opcije koje se pojavljuju kada kliknem na link su;

    – Kopirajte vezu
    – Link in einer Registerkarte fffnen
    – Veza je fffnen

    Ziel speichern unter… ne, što će se sada dogoditi?

    shamata
    sudionik

    –> Kad sam to probao u školi, s Linuxom, postojao je cilj spremanja kao izbornik. Sada sam došao kući, od jutros imam Windows 8 Pro na laptopu, opcije koje se pojavljuju kada kliknem na link su;

    – Kopirajte vezu
    – Link in einer Registerkarte fffnen
    – Veza je fffnen

    Ziel speichern unter… ne, što će se sada dogoditi?

    Također koristim Linux (CentOS 6). Operativni sustav nije važan. Zanima me koji preglednik nema ovu opciju? Ne koristim Internet Explorer (ne znam kako je tamo). Predlažem da instalirate preglednik Firefox.

    https://www.mozilla.org/de/firefox/new/

    Koristim Firefox i kad kliknem desnu tipku miša na vezu, ta se opcija pojavljuje.

    –> U redu, kad dođem kući, kliknut ću na Ziel speichern unter… i spremiti metu drugačije kao što ste rekli. Bog te blagoslovio.

    …. Nadam se od svih nas

    Ok shamata jedan ja, zašto medijski payer ne radi, novi format nije instaliran, medij nije instaliran, ali han ga nije instalirao kad smo prvi put kliknuli, probao sam, ako ste ludi za razlogom, možete pomozi mi molim te.
    Hvala vam.

    Kao što sam gore spomenuo, ne koristim operativni sustav Windows, pa čak i ako nešto napišem, nisam potpuno siguran, pa je najbolje ne davati vam prijedloge. Možda vam prijatelji koji koriste operativni sustav Windows na forumu mogu pomoći. U stvari, ako video preuzmete na računalo, na svoj sustav možete instalirati drugi media player i gledati ga bez ikakvih problema. Moj vam je savjet VLC player. Uz to, ne trebate instalirati otapalo. VLC se instalira s vlastitim rješavačima. Nadam se da sam mogao malo pomoći, iako to nije riješilo vaš točan problem.

    3,14
    sudionik

    –> Baš sam jučer instalirao Windows 8 Pro na svom računalu, imam Internet Explorer 10, ne treba mi Firefox. Možete li prenijeti ovaj dokument na rapid ili dropbox? Da li bih tražio previše od tebe da sam tražio i ovo? sramim se :)

    shamata
    sudionik

    –> Baš sam jučer instalirao Windows 8 Pro na svom računalu, imam Internet Explorer 10, ne treba mi Firefox. Možete li prenijeti ovaj dokument na rapid ili dropbox? Da li bih tražio previše od tebe da sam tražio i ovo? sramim se :)

    Časni moj brate

    …… adresa koja počinje s ubuntuone je sustav poput dropboxa. Ako je problem otvaranje videozapisa u playeru, mogu učitati datoteku kao .zip i problem će biti riješen. 

    3,14
    sudionik

    –> U redu, preuzimam sada. Učinio sam. :)

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 17)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.