Nisu mi lažući dali boravišnu kartu

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Ohne idealno
    sudionik

    Danas sam imao rok u Auslanderamu. Da dobijem svoju osobnu iskaznicu. Termini prije 1 mjesec, kad sam došao kući s ID pin kodom, provjerio sam da sam ga napravio preko interneta. Čak sam provjerio dolazi li sa serijskim brojem na papiru koji su mi dali prije nego što sam to učinio. Sve je bilo ok i čekalo me spremno za kupnju. Rok sam dao točno prije mjesec dana. Danas sam išao do terminala i žene koja mi je produžila termin. Prijatelji su rekli da su pogriješili i dali rok jer se tvoja osobna iskaznica nije pojavila. To je nemoguće jer sam to ispitivao, pisalo je na internetu. Rekao je: "Rujan, pošalji mi e-mail nakon mjesec i pol dana i ako ga vidim, odgovorit ću ti." Rekao je: "Pitaj me rujna dolazi li." Tada sam odmah nazvao suprugu. Jer sam otišao od kuće prije mjesec dana. Prije nego što smo otišli, zajedno smo obnovili seansu. Odmah nakon toga sam napustio kuću. Zato što se ne slažemo. Žena mi je napisala da mi je poslala mail i da sam je ostavio i otišao. Dakle, na temelju ovog e-maila ne daju mi ​​boravišnu kartu? Policija ništa. Živjela sam pod istim krovom 1 godina. Moja žena je inače starija od mene 1 godina. Ali zaslužio sam ostati u Njemačkoj. Zašto to sada rade? Možete li mi preporučiti dobrog odvjetnika iz Frankfurta koji radi te stvari?

    Ohne idealno
    sudionik

    Također, moj fiktionbescheinigung je do 11. mjeseca. Do tada nisam dobio karticu. Nisam ih mogao dobiti u novom fiktionbescheinigungu. Što da napravim? Trebam svoju kvalifikaciju. Kad istekne Fiktionbescheinigung, automatski ću biti nezaposlen.

    neosjetljiv
    sudionik

    Bok, nece biti nista, imas taj posao, trebali bi ga dati u 11 mjesecu, dat ce na kraju, ima 15 dana od datuma kad si se prijavio za sesiju do datuma kad si izasao iz kuce, ima nema problema, zadnja opcija je odvjetnik. Ako već imate b1, postat ćete njemački državljanin kada vam istekne 7 godina, tako je jednostavno, ne brinite o tome.

    Ohne idealno
    sudionik

    Pa, bezdušni, prijavio sam boravište sa ženom, kako ste rekli, izašao sam iz kuće nakon 15 dana. Žena mi je odmah napisala pismo jer sam otišao od kuće i napisao puno lažnih stvari. Pa mogu li mi reći? Kažu da si otišao iz moje kuće, sad si samostalan, pa moraš opet samostalno davati antrag? Ovo je također dug proces i ako do 11. mjeseca ponovo ne dobijem svoju boravišnu kartu ili fiktionbescheinigung, bit ću nezaposlen. Kad budem nezaposlen, neće biti prepreka kao što je da me ne protjeraju iz Njemačke.

    Prošlo je skoro 6 mjeseci otkako sam podnio zahtjev, ali još mi kartica nije stigla.Kada je deportacija, ured za strance to riješi za 1 sat, ali stalno odugovlače posao oko izdavanja boravišne dozvole. Medvjedu koji je došao iz Afganistana sa crnom gumom na nogama dali su kartu na 1 godine, nepismen je, ali nama prave takve poteškoće.

    neosjetljiv
    sudionik

    Bili ste sa svojim supružnikom kada ste se prijavili za termin i tamo ste potpisali taj dan, čak i ako vaša kartica nije stigla. Ti si vlasnik na neodređeno vrijeme od prvog dana, po zakonu, mislim da nećeš imati problema. Ponavljanje istih stvari. Moram, ali bez obzira na supruga, svejedno možeš dobiti vizu. Podneseš zahtjev za državljanstvo. Kad ti istekne 7 godina, gotovo je, panika uzalud. Vi to radite, zašto bi vas poslali u Tursku? Već ste prošli tu fazu.

    Ohne idealno
    sudionik

    Kad sam bezdušni napustio kuću, moja je žena napisala i e-mail i pismo mom službeniku. Napisao je da sam ga ostavila i udala za Njemačku ili tako nešto. Laž je napisao puno pogrešnih stvari. Bojim se da ausländeramt ove lažne izgovore shvaća ozbiljno. Mislim da mi zato službenik ipak nije dao boravišnu iskaznicu. Pretražuju nas. No, nebitno je, mi smo se ljubavno vjenčali. Budući da nisu mogli reći da je vaša inspiracija poslala pismo zbog tajnosti, žena je rekla: "Samo ćeš mi u rujnu poslati e-mail i pitati jesi li došao." Zašto ga samo pitam, zar tamo još nitko ne radi? Sada razmislite o rotirajućim ormarićima.

    neosjetljiv
    sudionik

    ponekad te ne razumijem, paničariš, ne radi se toliko da ne vjeruješ što čuješ s desna na lijevo ili što ti žena kaže brate, godinama si bio u istoj kući, može li takav brak biti lažan , zaboga :) Uzalud se trošite
    Morat će ti dati na neodređeno vrijeme, zaboravi na to, postani njemački državljanin kad ti istekne 7 godina, neka ti se misli opuste, uvijek moramo govoriti iste stvari, gledaj svoja posla, ne brini za njih, ja ne bih ovako pisao da nisam siguran

    Ohne idealno
    sudionik

    Ne razumijem bezdušno. Nije desno ili lijevo, ali moja žena je stvarno napisala pismo, napisala je da sam je ostavio i oženio je za Njemačku ili tako nešto. Moj problem sada više nije beskonačan. U mogućnosti sam dobiti svoju trogodišnju boravišnu iskaznicu za koju sam već podnio zahtjev i koja mi je sigurno ponovno izdana.

    neosjetljiv
    sudionik

    Nakon tog vremena, bez obzira gdje vaš supružnik piše pismo kome god piše, neće vjerovati, čak i ako nitko ne vjeruje, svejedno ćete dobiti svoja prava na sudu.. Može li brak od 6-7 godina biti laž? Da je tako razveli bi se dvije godine kasnije itd.

    Nakon 7 mjeseci stiglo je pismo, ured za strance je dao rok za sastanak sljedeći tjedan, 2 Afganistanca koji su se prijavili sa mnom dobili su boravišnu dozvolu nakon 1 mjeseca, još uvijek se nosim s tim.

Prikaz 10 odgovora - 1 do 10 (ukupno 10)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.