Negativni učinci neposjedovanja stalnog prebivališta ”Niederlassungserlaubnis”

> Forumi > Poslovni i radni život u Njemačkoj > Negativni učinci neposjedovanja stalnog prebivališta ”Niederlassungserlaubnis”

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    istanbullu je
    sudionik

    Pozdrav prijatelji, pozdrav svima

    Prošlo je 20 mjeseci otkako sam došao u Njemačku i oni su mi produžili sesiju na 1 godine nakon 2 godine kada sam prvi put stigao. U međuvremenu sam održao / završio integracijski tečaj + ispit za državljanstvo.
    Čuo sam da s obzirom da mi boravišna dozvola nije na neodređeno vrijeme, može biti problema u bankarstvu (vađenje kreditne kartice - podizanje kredita) i pronalasku posla. (Čini se da više vole neodređene sesije)
    Čak sam čuo i stvari poput toga da trebamo tražiti dozvolu kad jedan posao napuštate drugi posao? Jesmo li imali prijatelja koji su imali problema s ovim ili drugim problemima?

    Molim za komentare prijatelja koji imaju znanje / iskustvo na ovu temu.

    Uz moj pozdrav i poštovanje cijeloj obitelji almancax.

    yenicerixnumx
    sudionik

    Zdravo brate.

    Prije svega, dopustite mi da napišem što sam doživio o banci. Počeo sam, koristili smo zajednički bankovni račun s mojom muddet suprugom, a zatim sam otvorio račun iz banke kad je radno mjesto davalo nefrištete vetragi. prije svega ušao sam u kućni događaj. Mislio sam da ću uzeti stambeni kredit, otišli smo u banku jer je moja sesija bila do 2020. godine, nijedna banka nije željela stambeni kredit. nisu dali. Rekli su da su, kada je termin sesije neograničen, koristili puno rabata kako ne bi propustili doći ili nešto slično. tada sam pokušao dobiti normalan zajam. ovaj put su izvršili izračun s maksimalnim iznosom koji mogu vratiti, vrijedi do zadnjeg mjeseca moje sesije. Tako, na primjer, pretpostavimo da sesija završava u drugom mjesecu 2017. Također vam treba 2 eura. Koliko možete vratiti rate 1000. Ne možete se truditi. ali yook ne prihvaća targo, spardu, sparkasse, barclays ako kažete da mogu platiti 250 eura mjesečno. Morate platiti 100 mjesečno. I naravno da su kamate najviše. Postoji web stranica koja se zove check250. Angeboti vam pronalaze kredite s najnižom kamatom. Nažalost, oni koji imaju iskaznicu za privremeni boravak ne mogu imati koristi od tamošnjih cijena. Drugim riječima, čak i ako ste nefristet, obavezna sjednica mora biti neodređena, naravno za ovaj dugoročni dug. Što sam radio, kupio bih automobil, otišao sam u galeriju, kupio sam automobil koji sam želio s 24%. najlogičnije je ovo došlo.
    Ovdje imam kreditnu karticu, prijatelj me preporučio. Upalilo mi je jako dobro. Također se možete prijaviti ako želite. Polaze od ograničenja od 1000.
    Na mjestu promjene posla, ako želite imati pravni zahtjev da ste radili godinu dana, morate poslati obavijest najmanje 1 tjedna unaprijed. Ova je sesija ista bez obzira jeste li. Osim toga, ne trebate tražiti nikakvo posebno dopuštenje.

    istanbullu je
    sudionik

    Pozdrav opet,

    Hvala yeniceri57 brate na dugom i opisnom članku. Pažljivo sam pročitao što je rekao. Drugim riječima, ako sesija nije neograničena, one ili drže visoke kamatne stope ili smanjuju razdoblja rata. Tako da za sada, što smo u ovoj situaciji, financijski im ide u prilog. Ako vam ne smeta, možete li podijeliti ime ove kreditne kartice?

    Također, imam dijete s dvojnim državljanstvom, pa ću pokušati održati neograničeno zasjedanje prije navršene 3 godine. Kao rezultat toga, ispunio sam sve što se želi temeljem integracije.
    Mislim da neće, ali da vidimo, riskirat ću.

    Hvala još jednom na vašem odgovoru.
    Pozdrav i veliki pozdrav…

    yenicerixnumx
    sudionik

    baš poput onog brata

    To su žilavi ljudi. prije nisu toliko boljeli. ova mjesta bez kreditne kartice. Ovo što se sada događa događa se i nama tako da oni naiđu.
    Kad sam dobio certifikat b1, pitali smo vas ausländerbehorde. rekao je nikako. Rekao je da morate pričekati razdoblje sesije. Zbog toga nisu davali zauvijek. ali bilo bi korisno svoju situaciju pitati drugačije.

    selametle

    neosjetljiv
    sudionik

    Pozdrav, dajte mi primjer zajma. Imam još 27 mjeseci zasjedanja. Targo banka je htjela dati petogodišnji zajam, ali želi vratiti 5 eura za 19.000 itd. Nemate šufana, ali ocjena vam je niska itd. Međutim, imam kreditnu karticu s ograničenjem od 31.000 eura na 4 godine. Dobio sam kredit od vaše godišnje kreditne banke na check7.500 zbog trajanja sesije, zaradio sam 11.35 mjeseca dok sam se prijavljivao, dobio 12.500 eura. U 24-24 dana novac se vratio 12.500 i 4 eura kamata. Naravno, rate su visoke, ali mjesečno mogu platiti 5 eura. sparkasse to sam ja. Moja vlastita banka platila bi kamatu od 13.177 eura za 677 eura. Moj je savjet da dobijete kredit od check548, kao što je rekao drugi prijatelj, bili bi to vrlo lijepi anđeboti. Definitivno nemojte uzimati zajam kod targo banke. Imam problema s dugoročnim kreditima zbog nedostatka novca, ali jučer. Podnio sam bezuvjetnu prijavu, imam na neodređeno vrijeme do mjesec dana. Pozdrav od dohotka

Prikaz 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.