Njemačka Turska Evden Eva dostava

> Forumi > Opće sekcije o Njemačkoj i drugim europskim zemljama > Njemačka Turska Evden Eva dostava

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    melikexnumx
    sudionik

    Trgovačka djelatnost Nudimo međunarodnu uslugu Home to Home Transport tvrtke MCS Logistics.

    Koristimo kontinuirane procese poput mora, zraka i željeznice da kontinuirano prenosimo robu u svijet gdje ih ljudi osobno koriste (sve robe koje trebaju imati u kući) i stočarsko vozilo.

    Ako želite donijeti kućanske proizvode iz Europe i odnijeti ih tamo, pokušat ću vam pružiti tečne informacije o ovoj temi koliko god mogu.

    Ako je vaša zemlja tamo gdje ćete biti zapakirani na vašu kućnu adresu, naša tvrtka nudi usluge do jednostavnog postavljanja namještaja.

    Naša tvrtka ima središnji ured u Istanbulu i nizozemski distribucijski ured.

    + 90216 521 21 52
    Mi mcslojis

    melikexnumx
    sudionik

    Za cijene naših dokumenata kontaktirajte putem mcslogistic

    k.uguz
    sudionik

    Doživjela sam nekoliko riječi za ovaj naslov i htjela sam to podijeliti s vama dragi prijatelji. Prijatelji, preselio sam se u firmu ******** prije 2 mjeseca. Opet mi ga je prijatelj preporučio, dečki čiste rade i preporučam svima koji misle na korporativnu tvrtku. Mislim da je to moj savjet prijateljima koji razmišljaju o posebnoj kampanji za Njemačku na dva mjeseca. ok :) ok :)

Prikaz 2 odgovora - 1 do 2 (ukupno 2)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.