Zovem te iz Njemačke u Tursku ili tvrtke kućanstvo koje je jako preporučiti ćemo imate?

> Forumi > Opće sekcije o Njemačkoj i drugim europskim zemljama > Zovem te iz Njemačke u Tursku ili tvrtke kućanstvo koje je jako preporučiti ćemo imate?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    kadir76
    sudionik

    Pozdrav prijatelji, mogu se osloniti na odgovarajuću cijenu, može se doći do te brojke saglamsina žele donijeti svoju robu za kućanstvo iz njemačke ili tvrtki koje poznajete turkiyede bi transport?

    nesnil
    sudionik

    Zovem, ako netko zna, bit će nam drago ako nas obavijesti.

    kadir76
    sudionik

    Istraživao sam i računaju troškove po kubiku, a mnoge firme ne daju garanciju na robu koju donesu, a stvari koje kupite i poštarina + porez naplaćuju na isti račun, pa sam odustao i kupio odavde Osobno ga ne preporučam. Nema velike razlike. Ako ga možete kupiti ovdje, zajamčeno je.

    sheyma
    sudionik

    Jeste li pronašli tvrtku ili još uvijek tražite? Svoje stvari donio sam preko tvrtke u Istanbulu. Ako vam zatreba, mogu pregledavati datoteke i pronaći adresu tvrtke i otpad.
    Ako vaši predmeti nisu jako važni, ne pokušavajte ih donijeti, vjerujte mi, vrlo su skupi. Ako ga možete prodati, kupiti tamo, ovdje ćete dobiti prikladnije stvari. Unatoč tome, kažem koliko novca košta vaše istraživanje ovdje i donošenje vašeg računa u skladu s tim.

    k.uguz
    sudionik

    Zdravo. Rekao sam da ću napisati pa još uvijek tražiš. Prije dva mjeseca preselio sam se s tvrtkom koja se zove utr international house to house i bio sam jako zadovoljan. I ja vama preporučujem. Popravio sam vezu u nastavku.

Prikaz 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.