Ne mogu dobiti Unbefristet!!

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Ohne idealno
    sudionik

    Pažljivo sam prikupio sve dokumente koje su tražili. Čak sam svaku od njih posložila spajalicom. Došao je termin i otišli smo sa suprugom. Izgorio mi je broj u redu, ušli smo u sobu, sjeli i ja sam izvadio dokumente iz spisa i dao ih službeniku. Žena je gledala papire jedan po jedan i doslovno tražila izgovor da ne da unbefristet. Od tolikih papira odabrao je renteversicherungsverlaufu, uzeo ga ispred sebe i pogledao vrijeme koje sam radio jedan po jedan. I znaš što je rekao? Žao mi je, ali ne mogu se isključiti. Zašto smo rekli? Rekao je da ove godine niste radili 4 mjeseca, ove godine niste radili 5 mjeseci. Zato je rekao da to ne može dati. Rekao je da morate platiti 60 mjeseci stanarine. Ali rekao sam da je moja žena njemačka državljanka. Rekao je da to nema nikakve veze s tim. Zar se ovaj razgovor o 60-mjesečnoj mirovini obično ne traži od onih čiji su supružnici turski državljani? Kao rezultat toga, na kraju 6 godina, dali su boravišnu dozvolu na 3 godine.

    neosjetljiv
    sudionik

    Kad nisu u braku, gledaju status plaćanja premije za 60 mjeseci. Nemate pravo ne dati. Oni s njemačkim supružnicima ili postaju njemački državljani nakon 3 godine ili dobivaju stalni boravak. 5 godina tada ne istječe. Ili zbog neznanja ili svjesno kontaktirati odvjetnika koji mu to nije dao, da sredi slučaj ili da se žali zaposleniku.Oni nemaju takvo pravo. Na primjer, ja sam dijete njemačkog državljanstva. Prijavio sam se na neodređeno jer se to dogodilo, razveo sam se od supruge, nisam imao posao 5 godina, pitao me koliko si radio do sada, rekao sam da radim otprilike 3 godine, to nije uzrokovalo bilo kakvih problema, napisao sam kao primjer

    Ohne idealno
    sudionik

    Čak je dva puta policajac pitao imate li djece. Rekli smo ne. Pitao je moju ženu, radiš li, da, čak smo rekli da su abrechnungi ovdje. Drugim riječima, i supruga i ja radimo vollzeit, nemamo nikakve veze s bilo kakvom pomoći države. Razmišljam i ja otići kod odvjetnika, ali ne znam koliko će to koštati.

    neosjetljiv
    sudionik

    Dobro, potrošit ćeš puno novca, ali da ti kažem ako imaš solidan posao i mislim da si napisao da si navršio 40 mjeseci. Ako nemaš problema s inspiracijom, a i da imaš, dobit ćeš je na neodređeno vrijeme nakon 60 mjeseci, mislim, nemoj trošiti novac na odvjetnika, čekaj. Da, nepravedni su prema vama.Jedina prednost dobivanja trajnog kredita je da mozete dizati kredit ili tako nesto.Osim toga, rijesite se odlaska u inozemstvo da produzite boravisnu dozvolu, nema druga šala. Ionako se opet prijavite sa zakonima koje će donijeti nova vlada. Da sam na vašem mjestu, tražio bih njemačko državljanstvo, ne trajno.

    Ohne idealno
    sudionik

    Moja prva želja je imati unbefristet. Državljanstvo može biti puno kasnije, ali želio sam dobiti unbefristet i riješiti se problema auslanderamta. Moje drugo pitanje je, moram li čekati 3 godine da se ponovno prijavim za unbefristete? Na primjer, imam li priliku ponovno se prijaviti nakon 1 godine?

    neosjetljiv
    sudionik

    Ne, ne morate čekati. Zadnji put sam dobio 3 godine boravka.

    yenicerixnumx
    sudionik

    Kao što je bezdušni rekao, vjerojatno ste naišli na časnika koji je ili neznalica ili želi voziti uzbrdo. Mislim da ćete potrošiti puno novca kod odvjetnika ili tako nešto.Na kraju će to trajati najmanje 1,5 godina, što ovisi o gustoći mjesta u kojem živite. Već ste potrošili pola čekajući. Ako nakon toga ne izađe, onda imate sve karte. Preporučam da prije odlaska kod odvjetnika razgovarate s nadređenim službenikom. čak i da to objasniš člancima zakona, mislim da će to popraviti. Trenutno čekam državljanstvo.Prošlo je 3 mjeseca od kada sam podnio zahtjev. Nedostajali su dokumenti, popunio sam ih i dao. Mislim da su obrađivali zvuk bez daha. ali u slučaju odbijanja ili negativnog odgovora, razmišljam učiniti isto.

    istanbullu je
    sudionik

    Pažljivo sam prikupio sve dokumente koje su tražili. Čak sam svaku od njih posložila spajalicom. Došao je termin i otišli smo sa suprugom. Izgorio mi je broj u redu, ušli smo u sobu, sjeli i ja sam izvadio dokumente iz spisa i dao ih službeniku. Žena je gledala papire jedan po jedan i doslovno tražila izgovor da ne da unbefristet. Od tolikih papira odabrao je renteversicherungsverlaufu, uzeo ga ispred sebe i pogledao vrijeme koje sam radio jedan po jedan. I znaš što je rekao? Žao mi je, ali ne mogu se isključiti. Zašto smo rekli? Rekao je da ove godine niste radili 4 mjeseca, ove godine niste radili 5 mjeseci. Zato je rekao da to ne može dati. Rekao je da morate platiti 60 mjeseci stanarine. Ali rekao sam da je moja žena njemačka državljanka. Rekao je da to nema nikakve veze s tim. Zar se ovaj razgovor o 60-mjesečnoj mirovini obično ne traži od onih čiji su supružnici turski državljani? Kao rezultat toga, na kraju 6 godina, dali su boravišnu dozvolu na 3 godine.

    Pozdrav,

    Ako je vaš suprug njemački državljanin, ne bi trebalo biti problema. Čuvala sam djecu kod kuće prve 2 godine. Išao sam na tečaj i dobio licencu. Mnogo je praznina između. Zapravo, Rentenversicherung je platio najniži iznos za godine u kojima sam se brinuo o djetetu. Ali imao sam i praznina. Unbefristet 3 godine po zakonu ako niste primili nikakvu pomoć. Naravno, to može biti u NRW ako je vaša država drugačija. (Pokazao je ugovor o radu i plaće moje supruge) Zapravo sam za 3 godine dobio neograničeno, a za 3,5 godine postao njemački državljanin. To je posao tamošnjeg časnika. (Pretpostavljam da ste položili B1 + einburgerungsprüfung)

    Nadam se da ćete moći dobiti neograničene sesije što je prije moguće bez ikakvih problema.

    Sada sam tražio i našao:

    Prikaži ovu stranicu o berate e

    https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/ich-moechte-mehr-wissen-ueber/einbuergerung/wann-haben-sie-einen-anspruch-auf-eine-einbuergerung–1865120

    Jesen 4
    Sie sind mit einer/einem deutschen Staatsangehörigen verheiratet oder leben mit ihr/ihm in einer eingetragenen Lebenspartnerschaft.
    In diesem Fall könnten Sie bereits nach drei Jahren Aufenthalt in Deutschland eingeürgert werden.
    Wenn Sie einige Voraussetzungen erfullen, kann die Behörde Ihren Antrag nur in Ausnahmefällen ablehnen. Wenn Sie planen, sich scheiden zu lassen, die Lebenspartnerschaft aufzuheben oder bereits in Trennung leben, haben Sie keinen Anspruch auf eine Einbürgerung nach drei Jahren.

    Nesibe od
    sudionik

    Walla, reci mi posljednju situaciju, pišem da dam primjer. Ja sam u procesu razvoda braka jos nije pokrenuta nikakva parnica.Bice 4,5 god.Prvo sam ga kupio na 3 god. Nakon toga službenik mi je produžio na još 1 godinu ovisno o datumu isteka moje putovnice. I završio je naš intervju rekavši: "Dajmo ti 1 godinu za sada, s još 1 godinom do datuma isteka tvoje putovnice, a sljedeći put kad podneseš zahtjev, već ćeš živjeti u Njemačkoj 5 godina, a mi ćemo ti rado dati vremensko ograničenje." Inače, od kada sam došao radim puno radno vrijeme. Završio sam B1 i ispit za državljanstvo. Imam i ugovor o radu na neodređeno vrijeme. :)

Prikaz 8 odgovora - 1 do 8 (ukupno 8)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.