2019 Njemačka Visa Expecters

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Blue34
    sudionik

    Pokrećem ovu temu za naše prijatelje koji će podijeliti svoje ideje o pitanjima viza od 2019., nadam se da će sve biti korisno za sve...

    Ozan2019
    sudionik

    Pokrećem ovu temu za naše prijatelje koji će podijeliti svoje ideje o pitanjima viza od 2019. Nadam se da će sve biti korisno za sve...

    Pozdrav, prijavio sam se za spajanje obitelji 3. siječnja, čekam 15. dan 😊

    Volkan kapetan
    sudionik

    Pozdrav, imam sastanak za konzulat u IZMIRDEN-u sutra, 21. siječnja, kada dijete sutra izađe kao obiteljsko okupljanje, prenijet ću vam svoja iskustva.

    Čeka se viza
    sudionik

    Pozdrav, prijavio sam se iz Izmira 1. studenog, prošlo je oko 80 dana, sutra nema vijesti, ne znam trebam li poslati e-mail u poslovnicu, koliko traje proces ili nazvati, može ti mi pomozi... Nadam se da će naše vize biti izdane što prije.

    Blue34
    sudionik

    Pozdrav, prijavio sam se iz Izmira 1. studenog, prošlo je oko 80 dana, sutra nema vijesti, ne znam trebam li poslati e-mail u poslovnicu, koliko traje proces ili nazvati, može ti mi pomozi... Nadam se da će naše vize biti izdane što prije.

    Mislim da ne možete promijeniti svoj e-mail na Bisei-u, već može negativno utjecati na suprotno, i 90-dnevno zakonsko vrijeme kada ste dolmamis logičnije je čekati više od 10 dana na kraju svog konzulata s oružjem u Turskoj 90 za traženje vaše potrebne komunikacije lighting_firm Cijena ..

    Kako se podružnica za strance ne radi uvijek zašto to nije učinjeno, e-pošta ili telefoni mogu produžiti vrijeme jer to znači pritisak na njih, jedan od mojih prijatelja tiskao je na isti način i viza treba doći za 3 mjeseca trajalo 8 mjeseci.

    Čeka se viza
    sudionik

    Mislim da ne možete promijeniti svoj e-mail na Bisei-u, već može negativno utjecati na suprotno, i 90-dnevno zakonsko vrijeme kada ste dolmamis logičnije je čekati više od 10 dana na kraju svog konzulata s oružjem u Turskoj 90 za traženje vaše potrebne komunikacije lighting_firm Cijena ..

    Kako se podružnica za strance ne radi uvijek zašto to nije učinjeno, e-pošta ili telefoni mogu produžiti vrijeme jer to znači pritisak na njih, jedan od mojih prijatelja tiskao je na isti način i viza treba doći za 3 mjeseca trajalo 8 mjeseci.

    tsk nisam napisao mail da vidimo još dobrih 10 dana strpljenja

    Čeka se viza
    sudionik

    Poštovani, nisam ja poslao, ali je supruga poslala mail u petak i danas je stigao odgovor. Poslovnica je rekla strpljenja, proces je također rekao, ako nedostaju neki dokumenti, nazvat ćemo... Što mislite da bismo trebali shvatiti iz ovoga?

    Mesija
    sudionik

    Pozdrav tamo. Prijavila sam se iz Izmira 12. rujna. Pismo je danas stiglo mojoj ženi. Nakon pisma, koliko tjedana se prima viza, ima li netko podataka? Prijavite se iz Ludwigsburga.

    talhaxnumx
    sudionik

    Pozdrav prijatelji. Također sam se danas (14. veljače 2019.) prijavila za ponovno spajanje obitelji iz Ankare. Ja sam turski državljanin, a moja supruga njemačka državljanka. Govorim njemački na razini B2. Imao sam B2 certifikat s malog tečaja u Njemačkoj. Kad je žena rekla da ovaj dokument ne vrijedi u intervjuu, počeo sam razgovarati sa ženom na njemačkom jeziku i bila je uvjerena. Dao je samo jedan A4 papir i na njemu je bilo 10 vrlo jednostavnih pitanja. Je li essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? kao. Osim toga, rekao je, kako znate svoju suprugu. Poznajemo još iz djetinjstva susjede Tursku i rekao je Nijemac. Uzeo je otiske prstiju i rekao da će odgovor doći u roku od 1 do 3 mjeseca. Danas je 1. dan :) Neka Bog podari najbolje od svega.

    talhaxnumx
    sudionik

    Pozdrav prijatelji. Također sam se danas (14. veljače 2019.) prijavila za ponovno spajanje obitelji iz Ankare. Ja sam turski državljanin, a moja supruga njemačka državljanka. Govorim njemački na razini B2. Imao sam B2 certifikat s malog tečaja u Njemačkoj. Kad je žena rekla da ovaj dokument ne vrijedi u intervjuu, počeo sam razgovarati sa ženom na njemačkom jeziku i bila je uvjerena. Dao je samo jedan A4 papir i na njemu je bilo 10 vrlo jednostavnih pitanja. Je li essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? kao. Osim toga, rekao je, kako znate svoju suprugu. Poznajemo još iz djetinjstva susjede Tursku i rekao je Nijemac. Uzeo je otiske prstiju i rekao da će odgovor doći u roku od 1 do 3 mjeseca. Danas je 1. dan :) Neka Allah podari najbolje od svega.

    Znam dečke, nije korektno reći nešto jasno. Napokon, ne znamo što je konzulat Ankare odlučio o meni. Ne znamo hoće li Ausländerbehörde niti reći niti zatražiti dokument ili zatražiti unakrsno ispitivanje. Ali kratko trajanje sastanka i nedostatak nadzora počeli su me plašiti. Moj je brak potpuno stvaran, ali bojim se da će produžiti postupak unakrsnim ispitivanjem itd. Ničim drugim. Kao što znate, ljudima puno nedostaje. Što mislite o ovoj temi? Bilo bi mi drago ako bi iskusni prijatelji to preokrenuli u zeleno.

    prema moru
    sudionik

    Moj suprug se također prijavio iz Ankare 23. siječnja 2019. Nisu puno tražili. Moja je supruga bila zabrinuta zbog ovoga. Još uvijek čekamo. Ovo je srijeda, trebao bi se primijeniti mjesec dana. Dao Bog svima strpljenja. Nisam dobio nikakve vijesti iz ureda za strance. Do sada nisu traženi dodatni dokumenti. Moja supruga je došla k sociologu tijekom tečaja a1 i rekla da se nikad ne smije javiti za tri mjeseca i pitati je o viznim postupcima. postupak viza je produžen. U kojoj fazi ljudi žele tražiti informacije i žele znati. Ne možete ništa drugo nego čekati. pozdrav svima

    talhaxnumx
    sudionik

    Moj suprug se također prijavio iz Ankare 23. siječnja 2019. Nisu puno tražili. Moja je supruga bila zabrinuta zbog ovoga. Još uvijek čekamo. Ovo je srijeda, trebao bi se primijeniti mjesec dana. Dao Bog svima strpljenja. Nisam dobio nikakve vijesti iz ureda za strance. Do sada nisu traženi dodatni dokumenti. Moja supruga je došla k sociologu tijekom tečaja a1 i rekla da se nikad ne smije javiti za tri mjeseca i pitati je o viznim postupcima. postupak viza je produžen. U kojoj fazi ljudi žele tražiti informacije i žele znati. Ne možete ništa drugo nego čekati. pozdrav svima

    Da, Bože, daj nam svima strpljenja. Nažalost, možda govorite o traženju statusa vize. Ima i onih koji puno nauče i nikad nemaju problema. Primanje informacija pozivima i e-mailovima mnogo puta, a s druge strane, koji ne mogu primati informacije ni na koji način. Ne znam što ću raditi u novijim, ali kasnijim fazama. Pretpostavljam da se bojim to učiniti čak i iz razloga koji ste rekli.

    Čeka se viza
    sudionik

    Pozdrav prijatelji. Također sam se danas (14. veljače 2019.) prijavila za ponovno spajanje obitelji iz Ankare. Ja sam turski državljanin, a moja supruga njemačka državljanka. Govorim njemački na razini B2. Imao sam B2 certifikat s malog tečaja u Njemačkoj. Kad je žena rekla da ovaj dokument ne vrijedi u intervjuu, počeo sam razgovarati sa ženom na njemačkom jeziku i bila je uvjerena. Dao je samo jedan A4 papir i na njemu je bilo 10 vrlo jednostavnih pitanja. Je li essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? kao. Osim toga, rekao je, kako znate svoju suprugu. Poznajemo još iz djetinjstva susjede Tursku i rekao je Nijemac. Uzeo je otiske prstiju i rekao da će odgovor doći u roku od 1 do 3 mjeseca. Danas je 1. dan :) Neka Allah podari najbolje od svega.

    Amen,sretno...ja sam profesor supruga doktorica specijalista koja je studirala u njemačkoj.Prošlo je 100 dana a još nismo dobili odgovor.To nam je prvi i zadnji brak.Stari smo.To je to , poslovnica jos uvijek nije odgovorila i od moje zene nisu trazili dokumente koji nedostaju... Napisao sam e-mail konzulatu za misljenje iz Njemacke.Trazili smo misljenje ali nam je receno da ne da nam pišeš... mislim da nema kaznenog dosjea, poslao sam kane slike vjenčanja, isto godište, imam posao, imam kuću, pa zašto? Sad mi je jako žao, budi strpljiv

    talhaxnumx
    sudionik

    Amen,sretno...ja sam profesor supruga doktorica specijalista koja je studirala u njemačkoj.Prošlo je 100 dana a još nismo dobili odgovor.To nam je prvi i zadnji brak.Stari smo.To je to , poslovnica jos uvijek nije odgovorila i od moje zene nisu trazili dokumente koji nedostaju... Napisao sam e-mail konzulatu za misljenje iz Njemacke.Trazili smo misljenje ali nam je receno da ne da nam pišeš... mislim da nema kaznenog dosjea, poslao sam kane slike vjenčanja, isto godište, imam posao, imam kuću, pa zašto? Sad mi je jako žao, budi strpljiv

    Kažete da su godine iste, postoji plaća, ima stan, a također i liječnik specijalist. Tri mjeseca sam promatrao u Njemačkoj u bolnici i vidio vrijednost koju dobivaju liječnici. Kažete da sam i to prošao, postoji fotografija svega. Može li se takva osoba vjenčati pod sljedećim okolnostima? Zašto bi učinio tako nešto? Nemoguće jednom riječju. Pogledajte dokumente, ne razumijem u kojem je području zadržavanja vize 3 dana. Želim strpljenje od Boga vama, sebi i svima.

    Pretpostavljam da su ovo samo da bismo se osjećali bezvrijednije. U svakom slučaju, osjećam se dovoljno dostojanstveno kad je moja supruga tamo i ne mogu ići k njoj dok sam ovdje i čekam odgovor. Barem može doći sa svojim njemačkim identitetom odmahujući rukom, ali ja mogu poslati PDF avionske karte i reći hajde. :) malo daje utjehu, ali potrebno je dati dozvolu, prostor itd. Da vidimo dokle.

    Bez straha
    sudionik

    Pozdrav, prijavio sam se 04., Prošlo je oko 12 dana, još uvijek čekam, ići ću kao zaručnik, pa je trebalo dugo? Prije 2018 tjedna moja je supruga otišla u podružnicu za strance, trebate li nešto? Jesu li dokumenti stigli? pitala je .. Policajac je rekao da su moji dokumenti u Kölnu, pregledani su. Inače, moja supruga je inače u Münchenu .. Tada je rekla mom mužu da će vam se dati prioritet jer ste njemački državljanin, ali to može potrajati, može potrajati 76-2 mjeseci ili može biti odmah , ovisi o intenzitetu. A onda je, gledajući u računalo, rekao: Ne vidim nikakvu negativnu situaciju u vašoj datoteci, mislim da neće biti problema. Ne znam bih li trebao biti sretan, brinem se svaki dan 5 mjeseca. Može li to premašiti 6 dana? Ako premaši, trebam li išta poduzeti?

    Čeka se viza
    sudionik

    Kažete da su godine iste, postoji plaća, ima stan, a također i liječnik specijalist. Tri mjeseca sam promatrao u Njemačkoj u bolnici i vidio vrijednost koju dobivaju liječnici. Kažete da sam i to prošao, postoji fotografija svega. Može li se takva osoba vjenčati pod sljedećim okolnostima? Zašto bi učinio tako nešto? Nemoguće jednom riječju. Pogledajte dokumente, ne razumijem u kojem je području zadržavanja vize otprilike 3 dana. Želim strpljenje od Allaha vama, sebi i svima.

    Pretpostavljam da su ovo samo da bismo se osjećali bezvrijednije. U svakom slučaju, osjećam se dovoljno dostojanstveno kad je moja supruga tamo i ne mogu ići k njoj dok sam ovdje i čekam odgovor. Barem može doći sa svojim njemačkim identitetom odmahujući rukom, ali ja mogu poslati PDF avionske karte i reći hajde. :) malo daje utjehu, ali potrebno je dati dozvolu, prostor itd. Da vidimo dokle.

    sretno oko nas

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 537)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.