2019 Njemačka Visa Expecters

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Blue34
    sudionik

    Pokrećem ovu temu za naše prijatelje koji će podijeliti svoje ideje o pitanjima viza od 2019., nadam se da će sve biti korisno za sve...

    Northyyy
    sudionik

    Moja supruga dva puta stranci u Turskoj pretraživali podružnicu nije otišao moje papire čim ste bili prespori sürüyo dokumenti ulaşıcaz. Nakon mjesec i pol poslao sam e-mail u konzulat, a povratka nije bilo. Nadam se da ćemo dobiti odobrenje što je prije moguće, vrlo je teško čekati.

    Savjetujem vam da budete strpljivi, ako nazovete i izvršite pritisak, postupci se mogu odgoditi jer ne znate na kakvog ćete časnika naići, važan je policajac kojeg zanima.

    Želeći han
    sudionik

    Kao što ste rekli, ako nemate kompliciranu situaciju, obično dobijete odgovor za dva tjedna od strane podružnice i dobijete odobrenje.
    Nadam se da ćete dobiti dobre vijesti i upoznati supružnika

    pozdravi
    Prijavio sam se u prosincu, prošlog tjedna primio sam pismo o dokumentima koji nedostaju.
    Čuo sam da su oni koji su se prijavili u prosincu odobreni u siječnju, čekamo, nadamo se da će naši odgovori uskoro stići.

    Northyyy
    sudionik

    pozdravi
    Prijavio sam se u prosincu, prošlog tjedna primio sam pismo o dokumentima koji nedostaju.
    Čuo sam da su oni koji su se prijavili u prosincu odobrenje dobili u siječnju.

    Bok
    Nadam se da ćete dobiti odgovor za dva tjedna i dobiti dobre vijesti iz inozemne podružnice.

    ozzzyj
    sudionik

    pozdravi
    Prijavio sam se u prosincu, prošlog tjedna primio sam pismo o dokumentima koji nedostaju.
    Čuo sam da su oni koji su se prijavili u prosincu odobrenje dobili u siječnju.

    Pa, taj se proces puno mijenja, oni koji odlaze u mjesta poput malih gradova imaju vizu za 2 dana, 1 tjedan i čekaju 6 mjeseci. 🤷🏻‍♀️ Podnio sam zahtjev za vizu 8. studenoga, na primjer, vizu došao prošli tjedan, želim da za kratko vrijeme budete kod kuće.

    stuttgartcocuk
    sudionik

    Bok prijatelji,

    20. siječnja prijavio sam se iz Ankare zbog djeteta, moji su dokumenti bili kompletni. Nije bilo ničega negativnog, pa je bilo kratko. Moja supruga živi u centru Stuttgarta. Je li se netko prijavio iz Stuttgarta, koliko će vremena trebati prije? Postoje oni koji se prijavljuju iz gradova kao što su München i Berlin i dobivaju vizu na razdoblje od mjesec i pol dana.

    mustafad
    sudionik

    Koncept vize za prijatelje je vrlo relativan pojam, mislim da ne bi trebali ići na izlazak prerano ili kasno, jer prijatelj je došao u 1 tjedna, došli su 2 mjeseca, ne morate izaći rano ili kasno. Prema vašoj situaciji, ako je vaša situacija u redu, vizu ćete dobiti u roku od nekoliko tjedana, tako da nijedan savjet koji stignete odavde neće ubrzati posao, vaš posao je u potpunosti u rukama službenika, tako da nema drugog rješenja osim želje i čekanja dobra. Neki su prijatelji rekli da ne pratite svoj posao prije 3. mjeseca, ali ja smatram da nije u redu ili ako su vaši dokumenti stigli u Njemačku, možete dobiti informacije od tog službenika ako tražite policajca koji pregledava vašeg supružnika.

    mustafad
    sudionik

    Danas je moja viza stigla onima koji čekaju.

    :politika:

    cns24
    sudionik

    Danas je moja viza stigla onima koji čekaju.

    Sretno  :)

Prikaz 12 odgovora - 526 do 537 (ukupno 537)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.