2020 konobari viza i područja

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Sluškinja
    sudionik

    Bok prijatelji,
    Htio sam pisati pod ovim naslovom s prijateljima koji čekaju i dobivaju vizu 2020. godine.
    Ja sam se s djetetom prijavila 17. Plaću moje supruge smatrali su nedovoljnom i odbacili su mene i moje dijete. Moja supruga je turska državljanka i ima dozvolu boravka na neodređeno vrijeme. Žalili smo se preko odvjetnika na poboljšanje uvjeta i čekamo. Nadamo se da će ispasti pozitivno.
    Želim strpljenje svima koji čekaju.

    nsyyn
    sudionik

    Bok, momci, prijavio sam se iz Istanbula 15.01.2020 i pismo je danas otišlo mojoj supruzi. Moja je supruga zatražila tromjesečni obračun plaća i ugovor o najmu, a moj muž će ga vratiti danas i osobno otići. U ovakvim situacijama, inače, moja supruga je njemačka državljanka.

    stuttgartcocuk
    sudionik

    Bok, momci, prijavio sam se iz Istanbula 15.01.2020 i pismo je danas otišlo mojoj supruzi. Moja je supruga zatražila tromjesečni obračun plaća i ugovor o najmu, a moj muž će ga vratiti danas i osobno otići. U ovakvim situacijama, inače, moja supruga je njemačka državljanka.

    Gdje živi vaš supružnik? Uslijedio je vrlo brzi povratak MashaAllah ..

    nsyyn
    sudionik

    Gdje živi vaš supružnik? Uslijedio je vrlo brzi povratak MashaAllah ..

    Živi u Augsburgu. Da, vrlo brzo su reagirali. Nadam se da ću dobiti putovnicu za 3 do 5 dana.

    .

    nsyyn
    sudionik

      Bok, dečki, dopustite mi da sve prepišem. Prijavila sam se iz Istanbula 15.01.2020. Pismo je poslano mojoj supruzi 31.01.2020. Stigla je moja viza 05.01.2020 :) Ukupno je trajalo 21 dan. Moja supruga je njemačka državljanka. Živi u Augsburgu. I želio bih naglasiti da su i konzulat i podružnica za strance od velike pomoći i pokušavaju izdati vizu što je prije moguće. Sve dok nedostaju dokumenti i ništa ispunjeno lažnim lažima.

    Nadam se da ce svi koji cekaju uskoro dobiti vizu.Neka nas Bog sve skupi. 

    stuttgartcocuk
    sudionik

    Pozdrav tamo. Također sam imao sastanak u konzulatu u Istanbulu 2. siječnja 2020. Sastanak je protekao u redu, moji su dokumenti bili kompletni. Moja supruga je njemačka državljanka. Rekli su da ćete 21. siječnja kada odete u ured za strance u Stuttgartu saznati situaciju, dati ćete informaciju da je spis primljen 6. siječnja i pričekati. Još nije obrađeno. Volio bih da mi pomognu iskusni prijatelji. Koliko dugo mogu čekati?

    Postoji li poboljšanje? Prijavili smo se za stuttgar 20. siječnja u Ankari. Mail da biste saznali status.

    stuttgartcocuk
    sudionik

    Pozdrav tamo. Također sam imao sastanak u konzulatu u Istanbulu 2. siječnja 2020. Sastanak je protekao u redu, moji su dokumenti bili kompletni. Moja supruga je njemačka državljanka. Rekli su da ćete 21. siječnja kada odete u ured za strance u Stuttgartu saznati situaciju, dati ćete informaciju da je spis primljen 6. siječnja i pričekati. Još nije obrađeno. Volio bih da mi pomognu iskusni prijatelji. Koliko dugo mogu čekati?

    Prijavili smo se za stuttgar, 20. siječnja u ankari. Šaljemo e-mail kako bismo saznali situaciju. Ima li poboljšanja u vama?

    phoenix34
    sudionik

    Još nema razvoja. Kada moja žena ide u ured za strance, ne morate dolaziti ovdje s nikakvim dokumentima itd. Rekli su da te možemo kontaktirati ako želimo. Ured za strance se ne javlja na telefon, odgovor možete dobiti putem e-maila. Stuttgart je regija u kojoj gusto žive imigranti. Čekamo. Nadamo se da će naše vize uskoro biti izdane.

    hamburg26
    sudionik

    Dobra večer,
    Ja sam također netko tko vam se pridružio da biste dobili vizu za ponovno spajanje obitelji 2020. godine. Ako postoji, želim sastanak u 5. ožujka. u generalnom konzulatu. Ako imamo prijatelje koji su dobili vizu iz Hamburga ili imaju senzacije, mogu li ih obavijestiti?

    NUAsman
    sudionik

    pozdrav,

    Prijavila sam se iz Ankare 29. siječnja. Čekamo.

    stuttgartcocuk
    sudionik

    Prijavila sam se preko 20. siječnja djece, dokumenti su bili kompletni. Mojem supružniku nije poslano pismo niti sam dobio e-poštu. A moja putovnica je danas na putu. Mislite li da postoji mogućnost odbijanja? Moj suprug je također njemački državljanin.

    Sluškinja
    sudionik

    Prijavila sam se preko 20. siječnja djece, dokumenti su bili kompletni. Mojem supružniku nije poslano pismo niti sam dobio e-poštu. A moja putovnica je danas na putu. Mislite li da postoji mogućnost odbijanja? Moj suprug je također njemački državljanin.

    Pozdrav svima,
    Ako je vaš supružnik njemački državljanin, ne bojte se da to neće odbiti. Recimo, sretno već s vašim očima.
    Čekam sa svojim djetetom. Odbili su me za vizu i plaću su ocijenili nedovoljnom. Prigovorili smo preko odvjetnika u studenom. Supruga je promijenila posao i od podružnice za strance zatražila potvrdu o dvomjesečnoj plaći. Poslali smo i čekamo, da vidimo hoće li ovaj put odobriti. Jako je teško čekati, a još teže čekati s djetetom. Neka nam je svima Bog u pomoći.

    stuttgartcocuk
    sudionik

    Moja viza je stigla momci. Trebalo je 23 dana. Kroz dječaka. Moja supruga nije išla, pismo nije išlo, nisu htjeli ništa. Moja viza je došla izravno. Neka tko dobronamjerno što prije ode onima koji čekaju proso.

    Sluškinja
    sudionik

    Moja viza je stigla momci. Trebalo je 23 dana. Kroz dječaka. Moja supruga nije išla, pismo nije išlo, nisu htjeli ništa. Moja viza je došla izravno. Neka tko dobronamjerno što prije ode onima koji čekaju proso.

    Čestitam brate moj, nadam se da će nam Bog dati blagoslov.

    phoenix34
    sudionik

    Moja viza je stigla momci. Trebalo je 23 dana. Kroz dječaka. Moja supruga nije išla, pismo nije išlo, nisu htjeli ništa. Moja viza je došla izravno. Neka tko dobronamjerno što prije ode onima koji čekaju proso.

    Najbolje želje. Neka ti Bog otvori put. Jeste li ikada ispitivali status svoje vize u uredu za strance u Stuttgartu? Postoji li još koja institucija u kojoj možemo dobiti informacije?

Prikaz 15 odgovora - 16 do 30 (ukupno 1,303)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.