2020 konobari viza i područja

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Sluškinja
    sudionik

    Bok prijatelji,
    Htio sam pisati pod ovim naslovom s prijateljima koji čekaju i dobivaju vizu 2020. godine.
    Ja sam se s djetetom prijavila 17. Plaću moje supruge smatrali su nedovoljnom i odbacili su mene i moje dijete. Moja supruga je turska državljanka i ima dozvolu boravka na neodređeno vrijeme. Žalili smo se preko odvjetnika na poboljšanje uvjeta i čekamo. Nadamo se da će ispasti pozitivno.
    Želim strpljenje svima koji čekaju.

    stuttgartcocuk
    sudionik

    Najbolje želje. Neka ti Bog otvori put. Jeste li ikada ispitivali status svoje vize u uredu za strance u Stuttgartu? Postoji li još koja institucija u kojoj možemo dobiti informacije?

    Ne, pričekajte baš ništa što nismo pitali mojoj ženi nije se svidjelo pismo već na turskom, moja supruga pored mene. Odobrili su je jer je bila potpuna u dokumentima jer je dijete gotovo, a viza je došla izravno za 23 dana, alhamdulillah.


    :D

    muratnadj se
    sudionik

    Pozdrav, moj 72. dan je i dalje na čekanju. Moja podružnica za strance u stuttgartu u ludwigsburgu dokumenti su stigli već neko vrijeme, ali samo čekamo pismo

    .

    muratnadj se
    sudionik

    Ako dođe do poboljšanja, bit će nam drago ako ga podijelite s nama, da vidimo kako funkcionira postupak.

    Ay90
    sudionik

    Dobra večer, postoji razlika između mene i 18 godina sa svima kojima je moja supruga nakon dvije godine kada smo se vjenčali živjeli u Turskoj prije nego što sam dovršio sve papire, odlučili smo se preseliti u Njemačku. Imam sastanak u Istanbulu 2. ožujka, moja supruga heilbronn živi kalısıyor 25 godinu i ne nedostaje nam materijalnog i moralnog ove teme s kakvim se problemima susrećemo? Kako mogu postavljati pitanja. Može li mi itko pomoći?

    muratnadj se
    sudionik

    Pozdrav, sretno, nadam se da će to biti bez problema. 18 godina će biti velika razlika, tako da će nužno stajati u uredu za strance.

    Ay90
    sudionik

    Dobra večer, postoji razlika između mene i 18 godina sa svima kojima je moja supruga nakon dvije godine kada smo se vjenčali živjeli u Turskoj prije nego što sam dovršio sve papire, odlučili smo se preseliti u Njemačku. Imam sastanak u Istanbulu 2. ožujka, moja supruga heilbronn živi kalısıyor 25 godinu i ne nedostaje nam materijalnog i moralnog ove teme s kakvim se problemima susrećemo? Kako mogu postavljati pitanja. Može li mi itko pomoći?

    Pozdrav, sretno, nadam se da će to biti bez problema. 18 godina će biti velika razlika, tako da će nužno stajati u uredu za strance.

    Neka to imaju na umu, mi smo zajedno 3 godine, vjenčali smo se i živjeli u Turskoj, onda je moja žena otišla tamo, nadam se da neće praviti probleme, rastopi se iznutra.

    muratnadj se
    sudionik

    Nadam se da će ići glatko, morate biti strpljivi, ponekad proces dugo traje, ne brinite.

    cns24
    sudionik

    Dobra večer, postoji razlika između mene i 18 godina sa svima kojima je moja supruga nakon dvije godine kada smo se vjenčali živjeli u Turskoj prije nego što sam dovršio sve papire, odlučili smo se preseliti u Njemačku. Imam sastanak u Istanbulu 2. ožujka, moja supruga heilbronn živi kalısıyor 25 godinu i ne nedostaje nam materijalnog i moralnog ove teme s kakvim se problemima susrećemo? Kako mogu postavljati pitanja. Može li mi itko pomoći?

    Pozdrav, postoji 13 godina razlike u godinama između mene i moje supruge i mi smo rodbina. Dok sam išao na razgovor za vizu, bio sam jako zabrinut hoće li oni napraviti problem s godinama, ali pitali su me gdje sam upoznao suprugu i jesmo li rođaci ili ne. Ostanite mirni tijekom razgovora, dajte kratke i jasne odgovore. Ako ste uspaničeni, postavljaju više pitanja i žele detaljnije informacije.

    Ay90
    sudionik

    Pozdrav, postoji 13 godina razlike u godinama između mene i moje supruge i mi smo rodbina. Dok sam išao na razgovor za vizu, bio sam jako zabrinut hoće li oni napraviti problem s godinama, ali pitali su me gdje sam upoznao suprugu i jesmo li rođaci ili ne. Ostanite mirni tijekom razgovora, dajte kratke i jasne odgovore. Ako ste uspaničeni, postavljaju više pitanja i žele detaljnije informacije.

    Puno vam hvala, ovo je bilo malo dobro, doista sam zakazao svoj sastanak za mene 1. travnja u 8 sati, ali sada s uzbuđenjem čekam taj dan, koliko je dana bio proces?

    Ay90
    sudionik

    Insha'Allah ćete ići glatko, trebate biti strpljivi, proces ponekad postaje duži, ne zamarajte se.

    Hvala, nadam se da su mi dali termin za 1., sad čekam i obavijestit ću vas čim prije.

    cns24
    sudionik

    Puno vam hvala, ovo je bilo malo dobro, doista sam zakazao svoj sastanak za mene 1. travnja u 8 sati, ali sada s uzbuđenjem čekam taj dan, koliko je dana bio proces?

    Hvala ti  :) moj sastanak bio je danas u 8 sati, 75. dan sam, još nema vijesti, čekam.

    .

    Ay90
    sudionik

    Nema nikakve panike u pogledu razlike u dobi. To je situacija s osobnim preferencijama i konzulat ispituje namjere iza tog jazza, a ne dobne razlike. Oni mogu shvatiti je li brak sklopljen sa mimikama i danim odgovorima istinit ili lažan.Ne treba se brinuti nakon što su ispravni i ako daju točne odgovore.

    Pročitao sam toliko teksta da sam u početku naišao na sluh i slušne razgovore, pa sam se bojao takve situacije.

Prikaz 15 odgovora - 31 do 45 (ukupno 1,303)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.