2020 konobari viza i područja

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Sluškinja
    sudionik

    Bok prijatelji,
    Htio sam pisati pod ovim naslovom s prijateljima koji čekaju i dobivaju vizu 2020. godine.
    Ja sam se s djetetom prijavila 17. Plaću moje supruge smatrali su nedovoljnom i odbacili su mene i moje dijete. Moja supruga je turska državljanka i ima dozvolu boravka na neodređeno vrijeme. Žalili smo se preko odvjetnika na poboljšanje uvjeta i čekamo. Nadamo se da će ispasti pozitivno.
    Želim strpljenje svima koji čekaju.

    Pozdrav prvo,
    Toliko nepotrebnih i pretjeranih glasina kruži okolo...
    shvatit ćete na što mislim kada vas se ispiti u prijavi za vizu.
    Sa suprugom imam 14 godina razlike u godinama. Dob je bila samo pokazatelj, to sam shvatio kad sam upoznao svoju ženu. Do tada smo shvatili da smo samo tražili da smo se vjenčali 6 mjeseci nakon sastanka.
    Konzulati dovode u pitanje dobnu razliku kako bi vidjeli je li brak među vama pravi brak. Kao što sam već napomenuo, konzulat ne razmatra dobni jaz, već namjeru koja stoji iza razlika u dobima.
    Ako vjerujete u odnos između supružnika, nema razloga za strah.

    Ay90
    sudionik

    Pozdrav prvo,
    Toliko nepotrebnih i pretjeranih glasina kruži okolo...
    shvatit ćete na što mislim kada vas se ispiti u prijavi za vizu.
    Sa suprugom imam 14 godina razlike u godinama. Dob je bila samo pokazatelj, to sam shvatio kad sam upoznao svoju ženu. Do tada smo shvatili da smo samo tražili da smo se vjenčali 6 mjeseci nakon sastanka.
    Konzulati dovode u pitanje dobnu razliku kako bi vidjeli je li brak među vama pravi brak. Kao što sam već napomenuo, konzulat ne razmatra dobni jaz, već namjeru koja stoji iza razlika u dobima.
    Ako vjerujete u odnos između supružnika, nema razloga za strah.

    Jako mi je drago što sam vidio ovu stranicu, drago mi je što sam te pratio, osjećam se puno mirnije kada vidim ljude poput mene, shvaćam da koračam puno sigurnijim koracima, stvarno bih volio da smo imali priliku da se upoznamo prije i da se skupimo i ucimo o nekim problemima,jer takvih ljudi kao sto smo mi jako malo ima oko nas.Uvijek ostanu neke situacije koje fale,kao da se objasnjavas i da te nema tko razumjeti.Ja sam puno bolji sada, hvala vam puno. Ovdje sam i pratit ću sve procese i podijelit ću ih sve kada moj vlastiti proces započne. Nadam se da ćete dobiti vizu i ponovno se sastati sa svojim suprugom :)

      :politika:

    cns24
    sudionik

    Pozdrav svima, danas mi je 83 dan i zvali su moju suprugu iz poslovnice za strance, papiri su nestali, u ponedjeljak će me nazvati, dogovoriti termin i uzeti tražene dokumente. halayy :) Zna li netko kakav je sljedeći proces?

    muratnadj se
    sudionik

    Vjerojatno vam trebaju tri tjedna ili otprilike, u kojem gradu živite vaš supružnik?

    cns24
    sudionik

    Vjerojatno vam trebaju tri tjedna ili otprilike, u kojem gradu živite vaš supružnik?

    Moja supruga živi u frankfut gißenu. Postoji li neko poboljšanje vaše situacije?

    muratnadj se
    sudionik

    44. dana moja je supruga otišla i pitala jesu li moji dokumenti stigli u podružnicu za strance.

    cns24
    sudionik

    44. dana moja je supruga otišla i pitala jesu li moji dokumenti stigli u podružnicu za strance.

    Mislim da je najteži dio čekati bez dobivanja vijesti. Nadamo se da će vam viza biti odobrena.

    muratnadj se
    sudionik

    Da, nažalost, strpljiv sam, ali sada sam prezadovoljan, čekaj, čekaj, da vidimo što će se dogoditi

    cns24
    sudionik

    Da, nažalost, strpljiv sam, ali sada sam prezadovoljan, čekaj, čekaj, da vidimo što će se dogoditi

    Ovako sam bila par dana, bilo mi je tako dosadno, bojala sam se da će se taj proces odužiti, razumijem te jako dobro.

    Helincik
    sudionik

    Zdravo! Nova sam među vama. Imao sam razgovor u konzulatu 21. veljače za obiteljsko okupljanje. Sastanak mi je malo teško pao. Žena na blagajni u početku se bunila zbog razlike u godinama. Poslije je malo omekšao. Prošlo je točno 1 tjedan. Provjerio sam preko UPS-a i još nije poslano. Mjesto u koje idem je malo mjesto. Nadam se da će moji dokumenti što prije stići u ured za strance. Želim sreću i strpljenje za sve nas;) Napisat ću razvoj događaja.

    muratnadj se
    sudionik

    Nova si, čekaj, da vidimo koliko je dana prošlo, 85 mi je dan, čekam i moramo čekati, ne možemo ništa puno, strpi se, nadam se da ćeš uskoro dobiti vizu

    .

    Bok helix,
    Prije svega, dobrodošli u brod.
    Mislim da nećeš čekati tako dugo (4 mjeseca) kao ja jer si rekla da ti je destinacija mala. Međutim, imajte na umu da budući da je inicijativa u rukama tamošnjih službenika, oni mogu produljiti proces.
    Pogotovo oni koji imaju izrazitu razliku u godinama ili su drugi brak, previše ispituju i naravno da se taj proces oduži Kolika je razlika u godinama između vas i vašeg supružnika, kojem je službenik pravio problem? Jer postoji velika razlika u godinama između mene i moje supruge, ali kad sam bio na ispitivanju, službenik je pitao o ovoj situaciji i više se nije doticao te teme mojim odgovorom.
    Vaš stvarni proces počinje od sada. Pred vama je dug put kojim morate hodati sa strpljenjem.Kad sam pročitao vašu poruku, dugo sam razmišljao o studenom i shvatio da smo prolazili kroz vrlo teške procese.
    Želim vam dobre vijesti.
    tvoj

    Prije svega želim vam dobrodošlicu i hvala vam na lijepim željama. Supruga i ja imamo 15 godina razlike. Vaš rad je stvarno trajao duže nego što je bilo potrebno. I mislim da vas nećete unakrsno ispitivati. Jer znam da u takvim slučajevima prvo e-mailom zovu podnositelja zahtjeva u konzulat. Ako to nije slučaj, neka vam srce bude mirno. Usput, čestitam ti na strpljenju :) Danas mi je 11 dan... Nema klika. Neka nam svima bude dobro :)

Prikaz 15 odgovora - 46 do 60 (ukupno 1,303)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.