2020 konobari viza i područja

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Sluškinja
    sudionik

    Bok prijatelji,
    Htio sam pisati pod ovim naslovom s prijateljima koji čekaju i dobivaju vizu 2020. godine.
    Ja sam se s djetetom prijavila 17. Plaću moje supruge smatrali su nedovoljnom i odbacili su mene i moje dijete. Moja supruga je turska državljanka i ima dozvolu boravka na neodređeno vrijeme. Žalili smo se preko odvjetnika na poboljšanje uvjeta i čekamo. Nadamo se da će ispasti pozitivno.
    Želim strpljenje svima koji čekaju.

    Ay90
    sudionik

    Mislim da Ured za strance nije poslao nikakvu vijest, da je poslao u Tursku, ne bi dugo trajalo, uvijek se govorilo da proces još traje, koliko ja znam, proces se nastavlja samo u Njemačkoj. Njemačka izdaje vizu u skladu s tim, iz nekog razloga... Čitam u komentarima da ponekad nakon što Njemačka da odobrenje ili odbije, svi dobiju putovnicu u roku od deset dana. ... Mislim da bi trebao nazvati Njemačku ili napisati e- mail da pitam kakva je situacija.

    Poslali smo me, ako mislim da nije bilo odgovora, zatvoren je do 1. siječnja ili dulje. Više nije ni jasno gdje je spis, ali Caritas mu je pozvao podružnicu stranaca.

    str.yilmaz
    sudionik

    prijatelji,
    Toliko sam zvao i pisao e-poštu da sam dobio zabranu pretraživanja i pisanja.

    Ay90
    sudionik

    prijatelji,
    Toliko sam zvao i pisao e-poštu da sam dobio zabranu pretraživanja i pisanja.

    Jeste li previše pretraživali?

    str.yilmaz
    sudionik

    Jeste li previše pretraživali?

    Da, puno sam zvao, jer su me tražili dokumente 26.11.2020, rekli su da ćete ih poslati poštom koja neće biti dostavljena, samo sam želio saznati je li stigao. Mislim, vaši bi dokumenti trebali biti u njihovim rukama najkasnije 10.12.2020, ali još uvijek nema vijesti. štoviše, zabranili su mi pretraživanje i pisanje.

    Stuttgart12345
    sudionik

    Da, puno sam zvao, jer su me tražili dokumente 26.11.2020, rekli su da ćete ih poslati poštom koja neće biti dostavljena, samo sam želio saznati je li stigao. Mislim, vaši bi dokumenti trebali biti u njihovim rukama najkasnije 10.12.2020, ali još uvijek nema vijesti. štoviše, zabranili su mi pretraživanje i pisanje.

    Ako si poslao mailom, nema problema, mora da je stiglo do njih, ne mogu reći da nije stiglo... Kunem se, sve sam poslala mailom, tražili su e. -pošta.

    Ay90
    sudionik

    Da, puno sam zvao, jer su me tražili dokumente 26.11.2020, rekli su da ćete ih poslati poštom koja neće biti dostavljena, samo sam želio saznati je li stigao. Mislim, vaši bi dokumenti trebali biti u njihovim rukama najkasnije 10.12.2020, ali još uvijek nema vijesti. štoviše, zabranili su mi pretraživanje i pisanje.

    U mojoj prvoj prijavi nedostajali su dokumenti, poslao sam ih i oni su odgovorili sljedeći dan jer je vaš dokument primljen.

    str.yilmaz
    sudionik

    Ne, ne einschreiben, ubacio sam gaćicu pred vrata, jer su oni to htjeli. još uvijek čekamo vijesti

    str.yilmaz
    sudionik

    slm prijatelji

    Svima želim sretnu novu godinu i novu godinu punu zdravlja i mira. Nadamo se da ćemo se svi ponovno ujediniti sa svojim supružnicima što je prije moguće 2021.

    Ay90
    sudionik

    slm prijatelji

    Svima želim novu godinu punu zdravlja i mira. InsaAllah, 2021. godine, svi što prije upoznajemo svoje supruge.

    Sretna nova godina, nadam se da će nam nova godina biti dobra i da ćemo imati dobre vijesti 🌺

    Ay90
    sudionik

    Konzulat u Istanbulu vjerojatno blokiran.Ni glasa ni glasa od nikoga.Pitam se koliko ćemo čekati?Tko će nam vratiti vrijeme odvojeno od supružnika?

    str.yilmaz
    sudionik

    Pozdrav prijatelji, naša viza je stigla danas, moja žena je trenutno na testiranju u bolnici, nadam se da će rezultati biti jasni i da će biti ovdje sa mnom u Berlinu što je prije moguće, ako Bog da. Neka vas moj Gospodar što prije sve okupi, kao što reče naš prijatelj AYA90, nitko nam ne može dati vrijeme provedeno odvojeno od naših supružnika. Nadam se da će se svi ponovno okupiti sa svojim najmilijima i obiteljima što je prije moguće.

    Ay90
    sudionik

    Dragi prijatelji, naša je viza stigla danas, sada moja supruga radi test u bolnici i bit će sa mnom ovdje u najkraćem vremenu, u nadi da će rezultati biti jasni. Neka Bog sve vas što prije spoji, kao što je rekao naš prijatelj AYA90, nitko neće moći dati vrijeme koje prolazi osim naših supruga. Nadam se da će svi što prije imati svoje najmilije i svoje obitelji, inša'Allah.

    Sretno tebi brate moj lijepi, sretno svima koji čekaju :)

    str.yilmaz
    sudionik

    Sretno tebi brate moj lijepi, sretno svima koji čekaju :)

    Puno vam hvala, Bog vas blagoslovio, glava onih koji čekaju tisućljećima. Moja supruga je sada u avionu i nakon nekoliko sati je ovdje. Vjerujte mi, molit ću se svim srcem, jer nas nitko osim nas ne razumije. Neka vam Bog pomogne.

    Ay90
    sudionik

    Puno vam hvala, Bog vas blagoslovio, glava onih koji čekaju tisućljećima. Moja supruga je sada u avionu i nakon nekoliko sati je ovdje. Vjerujte mi, molit ću se svim srcem, jer nas nitko osim nas ne razumije. Neka vam Bog pomogne.

    Bila sam zaista sretna i dirnuta, ne dopustite da vas moj gospodar posrami 🙏🌺

    Dragi prijatelji, naša je viza stigla danas, sada moja supruga radi test u bolnici i bit će sa mnom ovdje u najkraćem vremenu, u nadi da će rezultati biti jasni. Neka Bog sve vas što prije spoji, kao što je rekao naš prijatelj AYA90, nitko neće moći dati vrijeme koje prolazi osim naših supruga. Nadam se da će svi što prije imati svoje najmilije i svoje obitelji, inša'Allah.

    👏👏👏

Prikaz 15 odgovora - 1,276 do 1,290 (ukupno 1,303)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.